İsteği Reddedilince Sahneye Çıkmadı

Uludağ Konseri öncesi seyirciyle arasında engel bulunmasını isteyen Hadise'nin bu isteği reddedildi. İsteği reddedilen Hadise Konsere çıkmadı.

İsteği Reddedilince Sahneye Çıkmadı

Seyirciyle Arasına Mesafe Koyulması İsteği Reddedilince Hadise Konsere Çıkmadı12 saat önce
Uludağ'daki konseri öncesi Hadise, seyircilerle arasında mesafe koyulmasını istedi. Organizasyon şirketi isteğini reddedince Hadise "Hastayım" diyerek konsere çıkmadı.


Uludağ'da düzenlenen White Fest'te sahne alacak olan Hadise, seyircilerle buluşmasına bir gün kala sosyal medya hesabından yaptğı paylaşımla hasta olduğunu yazdı ve seyircilerden özür diledi ancak işin aslının böyle olmadığı söyleniyor.

SEYİRCİYLE ARASINA MESAFE KOYMAK İSTEDİ, KABUL EDİLMEDİ

Duymayan Kalmasın'da masaya yatırılan iddialara göre Hadise'nin son anda hastayım diyerek konsere katılmamasının sebebi seyircilerle arasında mesafe olmasını istemesi. Sahne ve seyircilerin arasında belirli bir mesafe olmasını isteyen ve bu talebini organizatörlere ileten Hadise, bu istekleri gerçekleşmeyince sahne almasına bir gün kala sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve sahneye çıkmayacağını söyledi.

SAĞLIK PROBLEMLERİNİ GEREKÇE GÖSTERDİ

"Sevgili arkadaşlar, çok istememe rağmen ne yazık ki ciddi sağlık problemim nedeniyle yarın WhiteFest'de sizlerle olamayacağım. En kısa sürede buluşmak ümidiyle hepinizi sevgiyle kucaklıyorum" notuyla bu gelişmeyi duyuran Hadise'nin yerine çıkacak isimse Bengü oldu.

 

Hadise
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın