Hülya Avşar'dan Tarkan'a Barış Mesajı

Hülya Avşar mahkemelik durumda olduğu Tarkan'a Barış Mesajı gönderdi.

Hülya Avşar'dan Tarkan'a Barış Mesajı

Kardeşi Leyla Avşar’ın geçtiğimiz akşam Tarabya Kıyı Balık’ta gerçekleşen doğum günü yemeğine katılan ünlü sanatçı Hülya Avşar, keyifli geçen kutlama çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. “Aşk Ve Gurur“ dizisinde rol alması için Limon Yapım tarafından kendisine teklif giden Avşar, teklifi kabul etmediğini, gerekçesinin ise iş yoğunluğu olduğunu bildirmişti. Ünlü sanatçı kendisine konuyla ilgili soru yönelten gazetecilere “ Limon yapımı çok beğeniyorum fakat benim kendi filmimle ilgili çok ayak bağı olacaktı. Bu sene dizi yapmayayım dedim.” Açıklamasını yaptı.

 

Haziran ayında “Hülya Show” ile ekranlara geri dönecek olan sanatçı, Kral Tv Video Müzik Ödüllerinde ödülünü almaya gelmeyen Tarkan’a sinirlenmiş ve “bir metrelik adam” demişti. Hülya Avşar’ın bu söylemi üzerine, Avşar ve Tarkan’ın arası bozulmuştu.

Hülya Avşar, haziran ayında Star Tv’de başlayacak söyleşi programı “ ‘Hülya Show’  a Tarkan’ı konuk almak ister misiniz? “ sorusuna “ Bilmem, neden olmasın? “ dedi. Güzel sanatçının verdiği yanıt, “Tarkan’a zeytin dalı uzatıyor” şeklinde yorumlandı.

Tarkan Hülya Avşar
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın