Esra Sönmezer'den Şok Aldatılma İtirafı

Başarılı sunucu Esra Sönmezer özel hayatıyla ilgili şok itirafta bulundu.

Esra Sönmezer'den Şok Aldatılma İtirafı
Esra Sönmezer'den Şok Aldatılma İtirafı Admin

Başarılı sunucu Esra Sönmezer özel hayatıyla ilgili şok itirafta bulundu.

'Renkli Sayfalar' programına katılan sunucu Esra Sönmezer, eski sevgilisinin kendisini 7 kadınla aldattığını iddia etti.

Eski sevgilisinin kendisini 7 kadınla aldattığını belirten Esra Sönmezer, "Eski sevgilimin bir gün cep telefonu şifresini çözdüm. Beni tam 7 kadınla aldatıyormuş. Bir yıl tedavi gördüm. 'Haftada 5-6 gün görüşüyorduk. Kendimi saymıyorum. 7 kişi ile aldatıyormuş. Whatsap'tan yazışmaları gördüm. Eğlenceye gitmişler, evine çağırmalar, evlere gitmeler, hediyeler, jestler..." ifadelerini kullandı.

"Kendimi tuvalete kilitledim"

Ünlü sunucu, ''Sürekli telefonda konuşuyorduk. Hatta sonra kafayı yedim 'Hangi ara yapıyor' diye. 2.5 saat kendimi tuvalete kilitledim. Mesajların sürekli fotoğraflarını çektim. Onların hepsini ona gönderdim. Bu ilişki bitmiştir' dedim. Sonra bana çok dönmek istedi. Canı cehenneme olsun. Onun bir takım rahatsızlıkları vardı. Başka sebepten dolayı 7 kişi ancak yetmiş herhalde" dedi.

Eski sevgilisinden intikam almak için yalandan affetmiş gibi davrandığını vurgulayan Sönmezer, "1-2 ay önce uzaktan bir yerden karşılaştık. Nefret etmiyorum, ben kimseden nefret etmem. Önce affetmiş gibi yapıp, sonra acı çektirdim. Onun psikolojisini de bozdum. Artık aşık olamıyorum. Erkeklere bakış açım değişti. Her şeyden şüphe etmeye başladım. İnsanlara olan güvenimi yitirdim" şeklinde konuştu.

 

Esra Sönmezer
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın