Esra Akkaya Da Boşananlar Kervanına Girdi

10 yıllık evli olan oyuncu Esra Akkaya geçtiğimiz günlerde boşanan ünlüler kervanına girdi. 5. Evliliği olan Harun Uygural ile olan evliliğini sonlandıran 46 yaşındaki Esra Akkaya’nın dostça ayrıldıkları iddia ediliyor.

Esra Akkaya Da Boşananlar Kervanına Girdi
Esra Akkaya Da Boşananlar Kervanına Girdi Hasan Kafkas

10 yıllık evli olan oyuncu Esra Akkaya geçtiğimiz günlerde boşanan ünlüler kervanına girdi. 5. Evliliği olan Harun Uygural ile olan evliliğini sonlandıran 46 yaşındaki Esra Akkaya’nın dostça ayrıldıkları iddia ediliyor. İş adamı Harun Uygural ile Etiyopya’dan evlatlık alarak çocuk edinen çift çok mutlu bir aile tablosu çizerken birden bire ayrıldılar. Hatta ayrılıktan sonra Bodruma yerleşen Esra Akkaya oradaki mekanı ‘ MASAl’ ı işletiyor. Babasından da ayrı kalmasını istemediği oğulları olan Can’ı her hafta sonu babasının yanına götürüyor. Harun Uygural ise beraber iken açtıkları ‘Bir Tatlı Huzur’ adlı mekanı işletmekle meşgul.

Çok sevilen bir oyuncu olan Esra Akkaya ile iş adamı Harun Uygural’ın geçen sene de boşanmış olabileceği iddiaları dönüyor. Dostça ayrıldıklarını söyleyen eski çiftin yaptıkları bir açıklama olmamakla beraber ayrılık sebepleri de bilinmemektedir. Başarılı oyuncu Esra Akkaya’nın 5. Evliliği olan Harun Uygural ile olan birlikteliğinin neden bittiği de merak konusu. Esra Akkaya aynı zamanda büyük bir tiyatro oyuncudur. Ama son zamanlarda Bodrumdaki ‘Masal’ adlı mekanını işletmekle meşguldür. Oğulları Can aynı zamanda onunla kalıyor ve babasını sadece hafta sonları görebiliyor. Bu durum ne kadar zor ve kötü de olsa haklarında hayırlısını diliyoruz.

Oğulları Can ile çok mutlu evlilik portresi çizen çiftin neden ayrıldıkları ile ilgili bir açıklama bulunmamakla beraber neden gizlice ayrıldıkları da muamma. Oğulları Can’ın velayeti annede olacak ki Esra Akkaya ile kalıyor. Oyuncu Esra Akkaya’nın bu ayrılıktan sonra da ekranlara tekrar dönüp dönmeyeceği merak ediliyor. Ayrılık şimdilik kötü etkilemişe benzemeyen Esra Akkaya’nın işlerinin yolunda gittiği sanılıyor. Ayrıca yeni çıkan haberler yüzünden ufak bir açıklama yaptığı iddia edilen Esra Akkaya şu sözleri söylemiş. ‘Aslında Harun ile 1 yıl önce boşandık. Boşanma haberi bugün gündeme geldi. Bodrum'a yerleştiğim de yeni yazılmış, ancak 1 yıl geçti üstünden. Harun Uygural benim dostum. Gerçekten dost diyebiliyorum, çünkü güzel bir şekilde ayrıldık. " Bu sözlerin ardından Esra Akkaya ve Harun Uygural boşanmış haberleri doğrulanmış oldu. Eski çifte gelecekteki yaşamlarında mutluluk diliyoruz.

esra akkaya boşanma esra akkaya eşinden ayrıldı esra akkaya harun uygural evliliği sona erdi
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın