Emir Benderlioğlu Kimdir? Arka Sokaklar Mafya Babası Sezgin Kimdir?

Kanal D Ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar adlı dizide Mafya Babası Sezgin karakterini canlandıran Emir Benderlioğlu kimdir ? Emir Benderlioğlu nereli ? Emir Benderlioğlu kaç yaşında ?

Emir Benderlioğlu Kimdir? Arka Sokaklar Mafya Babası Sezgin Kimdir?
Emir Benderlioğlu Kimdir? Arka Sokaklar Mafya Babası Sezgin Kimdir? Admin

Kanal D Adlı kanalda yayınlanan ve sevenleri tarafından ilgiyle takip edilen Arka Sokaklar adlı dizide Mafya Babası Sezgin karakterine hayat veren Emir Benderlioğlu kimdir ? Emir Benderlioğlu nerelidir ? Emir Benderlioğlu kaç yaşındadır ? Emir Benderlioğlu hakkında daha fazla bilgi edinmek için haberimizi okumaya devam edin. 

Arka Sokaklar Sezgin Emir Benderlioğlu


Emir Benderlioğlu Kimdir?

Atıf Emir Benderlioğlu, (d. 28 Ekim 1979), Türk fotoğrafçı, seslendirmen, grafiker ve oyuncu.

28 Ekim 1979'da Ankara'da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni bitirdi.Önce Heykel okuyan oyuncu daha sonra Grafik Bölümüne geçti, daha sonra TRT tanıtım koordinatörü olarak çalıştı. Ankara'da Alper Çağlar ile tanıştı ve daha sonra Alper Çağlar'ın yönetiminde:

Bukalemun
4 Saat
Kabakurgu
Camgöz
Panzehir
Dağ II
filmlerinde oynadı. Camgöz hariç bu filmlerde başrol oynadı. Çağlar'ın filmlerindeki performansıyla beğeni toplayan oyuncu Harika Uygur casting ajansına kaydoldu ve İstanbul'a yerleşti.

Ademin Trenleri adlı filmdeki karakterlerden biri olan Bekir karakterini canlandırdı. Daha sonra da Sessiz Fırtına adlı dizide İbrahim karakterini canlandırdı. 2008 yılında da Med Yapım dizisi olan Dedektif Biraderler'de başrol oyuncusu olarak Savaş karakterini canlandırdı. Şimdi ise Kavak Yelleri'nde Mine'nin sevgilisi Burak karakteri ile karşımıza çıkan Emir Benderlioğlu fotoğrafçılıkla da yakından ilgilenmektedir. Animasyon, 3D grafik gibi konulardaki yarışmalarda da ödüller kazanmıştır. Ayrıca yakın zaman önce yakın arkadaşı Işın Karaca, Ferdi Kurtuldu ve Eda Ertürk'le İstanbul Cihangir Akyol sokakta Cafe Benderli isminde bir cafe açmıştır. 2010'un Ocak ayında vizyona girmesi beklenen Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde adlı komedi filminde Durul karakteri ile karşımıza çıkmıştır. 2008'de ise TRT 1'de yayınlanan Ayrılık adlı dizide Eytan karakterini canlandırdı. 06.07.2010'da ise kendisi gibi oyuncu olan Ceren Şekerci ile evlendi. 2010'un Ağustos ayında Fox'ta yayınlanan Keskin Bıçak dizisinde başrol karakterlerinden biri olan Çetin'i canlandırdı.

Arka Sokaklar Emir Benderlioğlu Kimdir? Mafya Babası Sezgin Kimdir? Arka Sokaklar Emir Benderlioğlu Kimdir? Arka Sokaklar Mafya Babası Sezgin Kimdir?
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın