Ece Seçkin'i Komşuları Kurtardı

Geçtiğimiz günler içerisinde yaptığı ''En fazla dinlenen yeni kadın popstarlardan bir tanesiyim, kusura bakmasınlar.'' şeklindeki açıklaması ile çok konuşulmuş olan genç şarkıcılardan Ece Seçkin, hayranıyla alakalı olarak yaşadığı zor anları konuk olarak katıldığı bir televizyon programında detaylıca anlattı.

Ece Seçkin'i Komşuları Kurtardı
Ece Seçkin'i Komşuları Kurtardı mahmut

Geçtiğimiz günler içerisinde yaptığı ''En fazla dinlenen yeni kadın popstarlardan bir tanesiyim, kusura bakmasınlar.'' şeklindeki açıklaması ile çok konuşulmuş olan genç şarkıcılardan Ece Seçkin, hayranıyla alakalı olarak yaşadığı zor anları konuk olarak katıldığı bir televizyon programında  detaylıca anlattı.

'Hoşuna mı Gidiyor?', 'Aman Aman' ve 'Adeyyo' gibi şarkılarıyla en çok dinlenenler listesinde üst sıralarda yer alan 25 yaşındaki şarkıcı Ece Seçkin hayranları tarafından zaman zaman zor durumda bırakıldığını söyledi.

"HAYRANIM EVİME GİRMEYE ÇALIŞTI"

Katıldığı bir televizyon programında hayranıyla ilgili bir anısını aktaran Seçkin "İstanbul dışında, bahçe içinde villada yaşıyorum. Bir sabah uyandım, camı açtım. Bir kişinin 'Ece sana hayranım' diyerek alt kattan yukarı tırmandığını gördüm. İçeriye girmeye çalışıyordu. Öyle korktum ki, camı hızla kapatıp kapıları kitledim. Komşum imdadıma yetişti. Bu kişiyi uzaklaştırdılar" dedi.

ece seçkin komşuları adeyyo
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın