Düğünlerini İptal Etme Kararı Aldılar

Senenin en gözde çifti olmayı başaran Şükran Ovalı ile Caner Erkin cephesinden şok eden bir haber!

Düğünlerini İptal Etme Kararı Aldılar

Senenin en gözde çifti olmayı başaran Şükran Ovalı ile Caner Erkin cephesinden şok  eden bir haber! 

2 Ocak 2017'de İtalya'da evlenmek için yasal başvuruyu yapan ünlü çift, ani bir kararla nikahı iptal etti. 
UZLAŞAMADILAR

Düğün yeri ve davetli sayısı gibi konularda uzlaşamayan Ovalı ile Erkin, düğünü yine Roma'da yapmak üzere ileri bir tarihe erteledi. 

MUTLULUĞA 'EVET' DİYECEKLERDİ

Yaz sonunda ilan ettikleri aşklarıyla gündem olan Şükran Ovalı ve Caner Erkin'den ilginç bir haber geldi... Beşiktaşlı yıldızın ettiği evlilik teklifinin ardından birlikte yaşamaya başlayan ve ailelerini tanıştıran ünlü çift, herkesten gizlice nikah için de tarih aldı. Güzel oyuncu ve Erkin, 2 Ocak 2017 günü İtalya'da bir ömür mutluluğa 'evet' diyecekti.

Hatta, Şükran Ovalı ve Caner Erkin, Roma Büyükelçiliği'ndeki nikah için de tüm yasal işlemleri yaptı. Herkesten sır gibi saklanan düğünün tüm masraflarını üstlenecek olan Caner Erkin, aile ve sınırlı sayıdaki dostlarının ulaşım ve konaklama gibi detaylarını da halletti.

AİLEVİ SORUNLAR DA ÇIKTI

Ancak evlilik öncesinde hemen hemen her çift gibi anlaşmazlık yaşayan Şükran Ovalı ve Erkin, fikir ayrılığına düştü. Aile bireylerinin vize işlemlerinin de 2 Ocak 2017 gününe yetişmemesi üzerine ünlü çift, düğünü ileri bir tarihe erteledi.

İptal edilen düğünle ilgili çiftin yakın çevresi "Şükran Ovalı, istekleriyle Caner'i zorladı" dedikoduları yaptı. Ancak yıldız futbolcunun "Şükran, evleneceğim kadın. Düğünle ilgili de kendisinden çok beni düşünüyor" diyerek dedikodulara yanıt verdiği söyleniyor.

Bu arada ikilinin yakın çevresinden alınan bilgiye göre; güzel oyuncu ile Caner Erkin aşıklar şehri Roma'da evlenmekte ısrarlı.

 

şükran ovalı caner erkin düğün
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın