Didem Şahin, İrem Derici İle Alakalı Açıklamalar Yaptı

Selami Şahin ile Didem Şahin'in oğlu olan Lider Şahin ve başarılı şarkıcılardan İrem Derici'nin aşkını ortaya çıkartmasının hemen sonrasında Selami Şahin ''yok o şekilde bir şey'' der iken annesi Şahin ise ''Sorularınızın yanıtı hiç bir şekilde bende değil. Hiçbir konu için beni arayıpta sorular sormayın. ''Horozumu saldım ben çayıra, tavuğu olanlar düşünsün deyip, geçerim...''' şeklimdeki açıklamalarında bulunup ''İrem Derici hiç bir şekilde istenmeyen gelin mi?'' sorularını akıllara getirmiş idi.

Didem Şahin, İrem Derici İle Alakalı Açıklamalar Yaptı
Didem Şahin, İrem Derici İle Alakalı Açıklamalar Yaptı mahmut

Selami Şahin ile Didem Şahin'in oğlu olan Lider Şahin ve başarılı şarkıcılardan İrem Derici'nin aşkını ortaya çıkartmasının hemen sonrasında Selami Şahin ''yok o şekilde bir şey'' der iken annesi Şahin ise ''Sorularınızın yanıtı hiç bir şekilde bende değil. Hiçbir konu için beni arayıpta sorular sormayın. ''Horozumu saldım  ben çayıra, tavuğu olanlar düşünsün deyip, geçerim...''' şeklimdeki açıklamalarında bulunup ''İrem Derici  hiç bir şekilde istenmeyen gelin mi?'' sorularını akıllara getirmiş idi.

Popçu İrem Derici 1.5 yıl evli kaldığı radyocu eşi Rıza Esendemir'den boşandıktan üç ay sonra Lider Şahin ile aşk yaşamaya başlamıştı. İrem Derici ile Lider Şahin'in ilişkisi, ilk günlerinde Şahin ailesi tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Ancak aradaki buzlar eridi. Geçtiğimiz günlerde kaldırıldığı hastanede prostat ameliyatı geçiren baba Şahin'e İrem Derici çiçek gönderip geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

"HENÜZ İREM'LE BİR ARAYA GELMEDİK"

Anne Şahin bugün yaptığı bir açıklama ile oğlunun İrem Derici ile olan ilişkisine saygı duyduğunu söyledi. Didem Şahin "Oğlumuzun ilişkisine tabii ki saygı duyuyoruz ama henüz İrem ile bir araya gelmedik." açıklamasında bulundu.

didem şahin irem derici selami şahin
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın