Deniz Seki Bugün 5 Haziran 2017 Serbest Kalıyor

2014 Yılında tutuklanarak cezaevine giren başarılı şarkıcı Deniz Seki bugün özgürlüğüne kavuşuyor.

Deniz Seki Bugün 5 Haziran 2017 Serbest Kalıyor

2014 yılında cezaevine giren Deniz Seki, özgürlük için saatleri sayıyor.

2014 Yılında tutuklanarak cezaevine giren başarılı şarkıcı Deniz Seki bugün özgürlüğüne kavuşuyor.

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan Esenyurt’ta saklandığı evde gözaltına alınıp Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’ne gönderilen Deniz Seki’nin özgürlüğüne saatler kaldı. Hapishanede kaldığı süre boyunca pek çok kursa katılan ve hatta Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde de boy gösteren Deniz Seki, bir süredir özgür kaldıktan sonra yapacaklarıyla magazin gündeminde yer alıyor. Durum böyle olunca da ünlü isimler sosyal medya hesaplarından dostları Deniz Seki’ye mesaj göndermeyi ihmal etmedi. Menajeri tarafından saat 12.00’den sonra salınma işlemi gerçekleşeceği duyurulan Deniz Seki’nin geride bıraktığımız günlerde hapishane yönetiminden oruç tutan gazetecilerin durumunu gözeterek salıverilme saatini iftar sonrasına çekmek istediğine dair haberler yapılmıştı.

İşte Deniz Seki için dostlarının yaptıkları o paylaşımlar:

Metin Arolat
Son bir gece. Özgürlüğe son bir gece. Suçlu yada değil. Haklı yada haksız. Verilmiş bir ceza ve o ceza çekildi. Bitti. Son bir gece kaldı Deniz. En uzun gecelerinden biri belkide. Ama o güneş doğacak. Bundan sonra umarım, bütün yaşananlardan çıkartılması gereken bir ders varsa çıkartır, istediğin gibi, seni sevenlerinle birlikte şahane bir hayat yaşarsın. Seni üzecek şeyler, senden uzak olsun.

Nilgün Belgün
Sevgili Deniz bu gece belki de senin en uzun gecen olacak. Yarın özgürlüğüne kavuşuyorsun. Hayatta en önemli değer özgürlüktür. Bundan sonra sonsuza kadar mutlu bir hayat yaşaman dileğimdir. Gerisi nasılsa gelir #Deniz Seki İyi geceler…

Gonca Vuslateri
Bitti Denizim… Sular çekildi. Geriye deniz yıldızları kaldı. Ne köpekbalığı, ne ürkütücü balıkçılar, ne zorlu dalgalar… Geçti hepsi. Sevenlerin sana kavuşuyor. Bu son gecende tüm tecrübene sağlık diyeceğimiz bestelerinle geliyorsun. Sesini çok özledik. Haydi buluşalım, sarılalım minnoş yüreklim, pamuk ellim. Biricik, zamansızca birbirimize kavuşup dertleştiğim güzel sohbetli, güzel yürekli insan… Allah kurtardı…

Pınar Altuğ Atacan
22 sene önce tanıdım seni Pop Show’da… Ben sunucu sen yarışmacıydın. Sonra yollarımız yine kesişti, arkadaş olduk, dost olduk. Yarın büyük gün, heyecanla seni bekliyorum.

 

Deniz Seki
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın