Deniz Akkaya'nın Paylaşımı Ebru Gündeş'e Gönderme mi?

Deniz Akkaya'nın hayranları Deniz Akkaya'nın sosyal medya paylaşımının Ebru Gündeş i,çin yapıldığını iddia etti.
Deniz Akkaya'nın Paylaşımı Ebru Gündeş'e Gönderme mi?

Deniz Akkaya'nın hayranları Deniz Akkaya'nın sosyal medya paylaşımının Ebru Gündeş i,çin yapıldığını iddia etti.

Duymayan Kalmasın adlı programda, Seren Serengil ile birlikte sunuculuk yapan Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından zaman zaman yaptığı paylaşımlarla sert göndermelerde bulunuyor. İsim vermeden yaptığı açıklamalara bir yenisini daha ekleyen Akkaya, çok ağır ifadelerle kime yüklendiğini ise belirtmedi. Deniz Akkaya’nın paylaşımını yorumlayan takipçileri ise bu satırların Ebru Gündeş’e olabileceği şeklinde fikir yürütmüş ve ‘Deniz’in satırları Ebru Gündeş için yapılmış, adrese teslim…’ şeklinde paylaşımlar yapmış.

İşte Deniz Akkaya'nın sosyal medya hesabından paylaştığı yazı:


“Her girdiğim ortamda, daha bir sene öncesine kadar resmen emanet malla kibir saçtığı için, zaman zaman söylemlerine dışarıya farklı bir profil çizme derdinde olmasına rağmen dışarıya taşan kişileri hor görme profili dalga konusu olan, geldiği yeri unutmuş ama dışarıya hep hep oynayan, kapalı kapılar ardında değirmenin suyunun nereden geldiğini önemsemeden mavi kandan geldiğini mal mülk üzerinden ispatlamaya çalışırken hep ama hep dalga konusu olan, zamanında galerici sevgilisine dahi durduğu benzinciden milyarlarca oyuncak aldıracak kadar AÇ GÖZLÜ bir insanın, nikahlı kocasını ailecek teşkilat olmuş çarpmaya çalışması kadar komiktir dışarıya takındığı tavır… Bence de saçını başını evde boyat, yemeğini evde ye, emanet uçakla yurt dışında yaşa çünkü artık ayıpları örtecek para da uçup gidince gerçekler ile baş başa kalır insan… Herkes dönüp dönüp bakarak konuşur artık tüm gerçekleri hep söylerim herkes başladığı yere döner hayatta çünkü herkes aslına rücu eder. Caps’lere konu olan o kasetçaların önündeki dünyasına döner o kişi aradan yıllar sonra. Lady’lik okullarına gitse de içteki kalay sesiyle büyümüş o kız aslına döner, mahallede top koşturan yaşıtlarına akar gönlü…. Ama şunu kimse unutmasın yaşayan babana cenaze yapsan da aslında, gerçeğin seni hep takip eder. Asalet emanet alınamaz, kredi kartına 3 taksit yapılamaz! Saygılar”

 Deniz Akkaya Ebru Gündeş
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
Hanife Özen     2016-12-06 İnsan önce aynada kendi sıfatına bakacak,kendi hayatını okuyacak sonra konuşacak boş eleştiri gizli hayranlıktır...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Reina Saldırganı Esenyurtta Yakalandı
Reina Saldırganı Esenyurtta Yakalandı
Burak Özçivit Sözü Verdi
Burak Özçivit Sözü Verdi
instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi