Demet Akalın Ve Beyaz Arasında Gerginlik!

Beyazıt Öztürk’ün Beyaz Show ile oluşturduğu program çerçevesin de Avrupa Turnesini birçok ünlü ile gerçekleştirmektedir.

Demet Akalın Ve Beyaz Arasında Gerginlik!
Demet Akalın Ve Beyaz Arasında Gerginlik! Hasan Kafkas

Yeni sezon için Demet Akalın’la da anlaşan Beyaz Show anlaşmazlık içindeler. Demet Akalın’ın ilk çekimden sonra ilk ayrılığı yaşadılar. Akalın’ın diğer çekim için yurt dışına gitmeyerek çekimler için geç kalınmasına sebep olduğu iddia edilmiştir. Beyazıt Öztürk’ün bu yüzden zor durum da kaldığı kulisler de konuşulmaktadır. Pop müziğin sevilen ismi Akalın’ın neden sözünü tutmadığı merak konusu olmuştur. Bazı iddialara göre Beyaz Show için çekimlerine geç kalındığı ve Beyazıt Öztürk’ün kanal ile sorun yaşamasına neden olmuştur.  Demet Akalın ve Beyazıt Öztürk’ten hala bir açıklama yapılmamıştır.

Demet Akalın ile Beyazıt Öztürk’ün yıllara dayanan dostluğu ile çoğu kez Beyaz Show da tanık olmuştuk. Özellikle Türkan şarkısı ile üst sıralar da yer alan popçuya övgüler yağdıran Beyazt Öztürk’ün  Avrupa turnesi yüzünden büyük gerginlik yaşanıp yaşanmayacağı merak konusu.

İnternette fenomen olan ünlü oyuncunun 20’nci yıl albümü  ‘Rakipsiz’ albümüyle yine üst sıralar da yer alacağını gösteriyor Bir çok ödül, single ve albüme sahip ünlü popçunun yeni albümü için Gülşen’den satın aldığı parça ile geçen günlerde gündemdeydi.  Hayalet adlı parçası için 50 bin lira ödediğini  ve ‘biz Gülşen’i insan olduğu için seviyorduk, insan değilmiş. Gülşen melek gibi biri. Şarkıyı bana hediye etti” açıklaması yapmıştı.

Ayrıca ünlü popçu Demet Akalın’ın geçtiğimiz günler de bir dergiye verdiği röportajda ilginç bir itirafta bulunmuştu. Merve Özbey'in çıkış şarkısını almak için ağladığını belirten Demet Akalın’ın , "Bu albümde 'Şerefime, Namusuma' şarkısı  Merve Özbey'in çıkış şarkısı olacaktı. 'Hayır' dedim, 'o şarkıyı ben alacağım'. Günlerce ağladım şarkı için. Erdem Kınay dedi ki; 'Demet, bak bu şarkının hayrını görmeyeceğiz. Bu kızın çıkış şarkısı' günlerce ağladım ve şarkıyı aldığını itiraf etmişti. 

Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın