Demet Akalın Hande Yener' Cevap Verdi

Geçtiğimiz gün Hande Yener'in en iyi pop starlar ben, Gülşen ve Tarkan açıklamasına Demet Akalın gönderme yaptı.

Demet Akalın Hande Yener' Cevap Verdi

Ünlü popçu Demet Akalın Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki konserinden önce, Hande Yener’in 'En iyi pop star üçlüsü Tarkan, Gülşen ve ben' açıklamasına, 'Hayır en iyi ben, ben, ben!' diyerek gönderme yaptı.

.Geçtiğimiz gün Hande Yener'in en iyi pop starlar ben, Gülşen ve Tarkan açıklamasına Demet Akalın gönderme yaptı.

Demet Akalın önceki akşam 2 ayrı yerde program yaptı. Önce Bostancı Gösteri Merkezi'nde 3 bin kişiye konser verdi. Kuş kafesi içinde sahneye indi. Konser öncesi gazetecilere konuşma yapan Demet Akalın, konserin tüm biletlerinin satıldığını, salona fazladan koltuk getirdiklerini dile getirdi. Demet Akalın ''Ama onların parasını almadım ki dükkancı olduğum belli olsun'' şeklinde espri yaptı. Hande Yener'in Türk Pop müziğinin en iyi üçlüsü kim sorusuna verdiği "Tarkan ben ve Gülşen" cevabı hatırlatılınca, Demet Akalın "Hayır, ben, ben, ben" diyerek tartışmaya son noktayı koymuş oldu.

Kızı Hira, babası Okan Kurt ve dedesi Abdi Kurt'un kucağında annesinin şarkılarıyla dans etti. Hira bir ara sahneye de çıktı.

Modacı Nur Yerlitaş imzalı şık bir kostüm giyen Demet Akalın elbisesine 15 bin TL, kafasındaki aksesuara bin 500 TL, Guiseppe Zanotti marka ayakkabılarına 7 bin 500 TL verdi. Kostüm, sahne ve ışık şovlarıyla izleyiciyi büyüleyen Demet Akalın konser biter bitmez Etiler'deki Sahne İstanbul'a koştu. Sahnede "Bugün ikinci konserim. Gram yorulmadım, maşallah" dedi..

 

Hande Yener Demet Akalın
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın