Cicişlerin Esrası İçin Çok Kötü Bir Haber

Cicişler olarak ün yapan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerden Esra Ersoy, ehliyetine el koymuş olan polise tokat attığı, polisin otomobiline çarpmış olduğu ve de kendisini cipine kilitleyip direndiği gerekçesiyle yargılanmış olduğu davaya zorlu bir şekilde getirilecek.

Cicişlerin Esrası İçin Çok Kötü Bir Haber
Cicişlerin Esrası İçin Çok Kötü Bir Haber mahmut

Cicişler olarak ün yapan Esra  ve Ceyda Ersoy kardeşlerden Esra Ersoy, ehliyetine el koymuş olan polise tokat attığı, polisin otomobiline çarpmış olduğu ve de kendisini cipine kilitleyip direndiği gerekçesiyle yargılanmış olduğu davaya zorlu bir şekilde getirilecek.

kamuoyunda 'Cicişler' olarak tanınan Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerden Esra Ersoy, ehliyetine el koyan polise tokat attığı, polis otomobiline çarptığı ve kendini cipine kilitleyerek direndiği gerekçesiyle yargılandığı davaya zorla getirilecek.

ESRA ARSOY MAHKEMEYE ZORLA GETİRİLECEK

Habertürk'ün haberine göre; İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, Ersoy ile polis memurları H.C. ve E.A. katılmadı. Mahkeme, ek savunmasının alınması için Ersoy'un zorla getirilmesine karar verdi. Ersoy hakkında 3.5 yıldan 14 yıla kadar hapis cezası talep ediliyor. Ersoy'u yaraladığı iddia edilen polis memuru H.C.'nin ise 2 yıldan 5 yıla kadar hapisle cezalandırılması istenirken, polis memuru E.A. ise mağdur olarak yer alıyor.

cicişler esra ersoy ceyda ersoy
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın