Cem Yılmaz ile Ebru Şallı Aşk mı Yaşıyor?

Posta Gazetesi Cem Yılmaz ve Ebru Şallı'nın aşk yuvası olduğu iddia ettiği dairenin resimlerini paylaştı.

Cem Yılmaz ile Ebru Şallı Aşk mı Yaşıyor?

Bu yaza damga vuran Cem Yılmaz ve Ebru Şallı aşkı görünüşe göre bitmedi. Yılmaz ve Şallı ikilisinin hala görüştüğü, hatta aşk yuvalarının olduğu iddia edildi.

Posta gazetesinin haberine göre, çiftin Cem Yılmaz’ın Levent’teki lüks dairesinde buluştuğu iddia ediliyor. Ebru Şallı ile Cem Yılmaz’ın, Ağustos’ta İzmir- Çeşme’de başlayan ilişkileri, magazin kulislerinde kısa süreli bir aşk olmadığı konuşuluyor.

İki sevgili geçen bu süre içerisinde kısa süreli krizler yaşadığı ve ayrıldığı iddia edilse de çift yeniden bir araya geldi. Hatırlanacağı üzere Ebru Şallı hakkında Arda Turan ve İtalya’da bir iş adamıyla görüştüğü konuşulmuştu.

Ancak magazin kulislerinde konuşulanlara göre, Ebru Şallı ile Cem Yılmaz yeniden bir araya geldi. Çift, Cem Yılmaz’ın Levent’teki lüks dairesinde buluşuyor. Cem Yılmaz pek kullanmadığı bu evini 2011’de 5 milyon dolara almıştı.

Ebru Şallı yakınlarına “İlişkimiz asla bir yaz aşkı değildi. Zaman zaman krize girdi. Ama kopamadık. Cem bu aşkın göz önünde yaşanmasını kesinlikle istemiyor” diyor.

 

Ebru Şallı Cem Yılmaz
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın