Çağdaş Onur Öztürk Kimdir? Diriliş Ertuğrul Vasilyus Kimdir?

TRT 1 Ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul adlı dizide Vasilyus karakterini canlandıran Çağdaş Onur Öztürk kimdir ? Çağdaş Onur Öztürk nereli ? Çağdaş Onur Öztürk kaç yaşında ?

Çağdaş Onur Öztürk Kimdir? Diriliş Ertuğrul Vasilyus Kimdir?
Çağdaş Onur Öztürk Kimdir? Diriliş Ertuğrul Vasilyus Kimdir? Admin

Diriliş Ertuğrul dizisinden rol alacakken çekimler sırasında attan düşerek sakatlanan başarılı oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen oyuncunun dizideki akıbetini ise yapımcı Mehmet Bozzdağ “Çağdaş’ın sağlık durumu gayet iyi. Kısa sürede kendini toparladı. Birkaç bölüm sonra o da katılacak diziye. Çağdaş kaza geçirince, yeni sezonda ilk bölümden itibaren dizide olması gereken tapınak şövalyesi Simon rolünü Lebip Gökhan’a verdik. Çağdaş ise yine tapınak şövalyelerinden Vasilyus’u oynayacak.” ifadelerini kullanarak yanıtladı.

TRT 1 Adlı kanalda yayınlanan ve sevenleri tarafından ilgiyle takip edilen Diriliş Ertuğrul adlı dizide Vasilyus karakterine hayat veren Çağdaş Onur Öztürk kimdir ? Çağdaş Onur Öztürk nerelidir ? Çağdaş Onur Öztürk kaç yaşındadır ? Çağdaş Onur Öztürk hakkında daha fazla bilgi edinmek için haberimizi okumaya devam edin. 
 

Çağdaş Onur Öztürk Kimdir?

ÇAĞDAŞ ONUR ÖZTÜRK BİYOGRAFİSİ


Çağdaş Onur Öztürk, 16 Ağustos 1979 tarihinde Sivas’da doğmuştur. İlk, orta ve lisede de tiyatro oyunlarında yer aldı. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nde okurken de fakültenin tiyatro kulübünde faaliyet gösterdi. Üniversite bitince askerliğini yaptı ve dönünce kısa bir süre bir ilaç firmasında temsilcilik yaptı. 
Sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Korı Bölümü’ne girerek orada okudu ve mezun oldu. Bu okulda okurken 2008 yılında “Gazi” dizisi ile televizyona adım attı.
Osman Sınav tarafından yaratılan ve 2009 yılında başlayan, başrolünde Tayanç Ayaydın’ın oynadığı “Sakarya Fırat” dizisinde oynadı.

2011 yılında başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Bade İşçil, Merve Boluğur’un oynadığı “Kuzey Güney” adlı dizide kötü adam Barış Hakmen karakterini oynamıştır.

2015 yılında baş rolünü Vildan Atasever'le paylaştığı Yaz'ın Öyküsü dizisinde Tunç karakterini canlandırdı.

2016 yılında başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver'in oynadığı "Kış Güneşi" adlı dizide Mahir Günşiray, Şenay Gürler,     Başak Parlak, Hakan Boyav, Hakan Gerçek ile birlikte rol aldı.

Çağdaş Onur Öztürk, 9 Eylül 2016 tarihinde yeni sezonda kadrosuna dahil olduğu dönem dizisi “Diriliş Ertuğrul”daki rolü için aldığı binicilik eğitimi sırasında attan düştü. Kaza sonucunda elmacık kemiği, köprücük kemiği ve bileğini kırıldı.

Filmleri ve Dizileri :
Yapımcı : 
2016 - Kış Güneşi (TV Dizisi) 
Oyuncu : 
2016 - Kış Güneşi (TV Dizisi)
2015 - Yaz'ın Öyküsü (Tunç)(TV Dizisi)
2014 - Sarmaşık (Sinema Filmi) 
2014 - Tut Sözünü (Sinema Filmi) 
2014 - Aşktan Kaçılmaz (Ali) (TV Dizisi)
2014 - Kendime İyi Bak (Emre)(TV Dizisi)
2014 - Düşler ve Umutlar (Çakı) (TV Dizisi)
2013 - Böyle Bitmesin (TV Dizisi)
2011-2013 - Kuzey Güney (Barış Hakmen)( TV Dizisi)
2009-2012 - Sakarya Fırat (Hasan Turna)(TV Dizisi)
2008 - Doğruluk Ekseni (Doğan)(TV Dizisi)
2008 - Gazi (Akın)(TV Dizisi)
Kaynak:Biyografi.info

Diriliş Ertuğrul Çağdaş Onur Öztürk Kimdir? Vasilyus Kimdir? Diriliş Ertuğrul Çağdaş Onur Öztürk Kimdir? Diriliş Ertuğrul Vasilyus Kimdir?
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın