Bülent Ersoy İtiraf Etti

Bir tv programına katılan Türk Müziğinin Divası Bülent Ersoy telefon ile bağlandığı yayında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Bülent Ersoy İtiraf Etti

Bir tv programına katılan Türk Müziğinin Divası Bülent Ersoy telefon ile bağlandığı yayında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Elif Güvendik, Tayyar Işıksaçan ve Helin Avşar’ın sunduğu “Aklınızda Kalmasın” isimli magazin programına, bu sabah Türk sanat müziğinin sevilen sanatçıları Bülent Ersoy veOnur Akay telefonla bağlandı. 

Yoğun bakımda yatan usta kanun sanatçısı Coşkun Erdem'i anlatmak için bağlanan Ersoy ve Akay, herkesi şaşırtan ilginç açıklamalar yaptı.

Akay, “Sağlık sigortası kamu spotu gibi duran bir haberle karşı karşıyayız. Coşkun Erdem’in ailesi çok mütevazı bir şekilde konuşuyor ve Türkiye’nin vefasızlık göstermeyeceğini düşünüyor.” dedi.

Bülent Ersoy ise, Hülya ve Helin kardeşlerden özür diledi. Aklınızda Kalmasın'ın sunucularından Helin Avşar, annesi Emral Avşar'a yakın olan ancak cenazeye katılmadığı için Bülent Ersoy'u affetmeyeceğini söylemişti. Bunun üzerine Ersoy canlı yayına telefon ile bağlanarak, Hülya ve Helin Avşar'dan özür diledi. Ersoy'un bu açıklamaları Helin Avşar'ı gözyaşlarına boğdu.

İşte Ersoy'un açıklamaları:

Seneler önce kendimi yargılayarak ben bunu ifade ettim. Hülya Hanım'a da söyledim. Hülya Avşar'a karşı bir tek bakımdan rahatsızım. Hakkını bana helal etsin. Ananın yeri başkadır.Onun içinin yeri sızladığı için o ne Bülent Ersoy'u dinler ne Zeki Müren'i dinler. Annesi benim de yakın arkadaşımdı. Dünya iyisi biriydi. Nasıl o haltı ettim de kendimi kaldırıp gitmedim.  Hülya Hanım benim için bir şeyler söylemişti o sıralar çok gücüme gitti ama Hülya ile benim aramdaydı. Benim arkadaşıma karşı vecibelerimi yapmam lazımdı. Yapamadım... Bu durum da bana zaten her an rahatsızlık veriyor. Onun için onun kusuruna bakmıyorum o ana kuzusuydu. Hülya Avşar'ı aradım özür diledim. Anneleri de bana hakkını helal eder inşallah.

Kumar hastalığı vardı

Coşkun Erdem’le ilgili de konuşan Ersoy, “2 kez ekstra programlarımın parasını ona bıraktım. Çalışmış olduğum gazinolarda da fasıl yapması için kendisini istediğimi patrona ilettim ve onu aldırdım. Kumar hastalığı vardı benim gözümün önünde Kıbrıs’ta aşağıya indi bütün paraları her şeyi orada bıraktı.” dedi.

 

Bülent Ersoy
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın