Brad Pitt’in Aklandı !

Çocuklarına sözlü ve fiziksel şiddet uyguladığı iddiasıyla, Angelina Jolie’nin dava açtığı Brad Pitt aklandı.

Brad Pitt’in Aklandı !
Brad Pitt’in Aklandı ! Hasan Kafkas

Çocuklarına sözlü ve fiziksel şiddet uyguladığı iddiasıyla, Angelina Jolie’nin dava açtığı Brad Pitt aklandı. Yetkililer, eşi Angelina Jolie ile boşanma sürecinde olan sevilen ünlü oyuncunun, çocuklarına şiddet uyguladığına dar hiçbir kanıt bulunamadığını ve soruşturmanın usulünce sona erdiğini bildirdi.

,

Çocukların velayetinde de sorun yaşadılar

Los Angeles Çocuk ve Aile Hizmetleri, Angelina Jolie’nin şikayeti üzerine Brad Pitt’in eylül ayındaki bir uçuş sırasında 15 yaşındaki oğluna şiddet uyguladığı iddiasıyla soruşturma başlatmıştı. Hollywood’un en ünlü çiftlerinden biri olarak kabul edilen Angelina Jolie ile Brad Pitt, namı değer ‘Brangelina’ şiddetli geçimsizlik ve şok edici iddialar nedeniyle eylül ayında boşanma kararlarını kamu oyuna duyurmuştu. Yaklaşık 10 yıllık bir birliktelikten sonra, 2014 yılında evlenen çiftin 3’ü biyolojik, 3’ü evlatlık olmak üzere 6 çocuğu var. Çocukların velayeti konusunda da sorun yaşayan çiftin davası merakla bekleniyordu. Ünlü oyuncu Brad Pitt, mahkemeye boşanma dilekçesi sunmuş ve bu dilekçe de ortak velayet talebinde bulunmuştu. Angelina Jolie’nin avukatı ise iki gün önce açıklama yapmış ve çiftin 8 ve 15 yaşları arasındaki çocukların velayetlerinin anneleri Angelina Jolie’de kalması ve babaları Brad Pitt’in ise aldığı aile terapilerine devam etmesi konusunda, mahkemenin geçici bir karara vardığını açıklamıştı.

Ünlü çiftin bu halde olması sevenlerini üzüyor

Sevenleri tarafından çok yakıştırılan Angelina Jolie ile Brad Pitt çiftinin yaşadığı sorunlar sevenlerini de üzüyor. Çift, 2004’te Mr. & Mrs. Smith filminin çekimi esnasında tanışmış ve birlikte yaşamaya başlamıştı. Tanıştıklarında Brad Pitt’in Jennifer Aniston ile evli oluşu da başka bir olaya yol açmıştı. Senelerce süren birlikteliklerini Vietnam, Kamboçya ve Etiyopya’dan evlat edindikleri çocuklarla genişletmiş, biyolojik olan ikizler ve büyük çocuklarıyla mutlu bir hayat kurmuşlardı. 

Brad Pitt Angelina Jolie Boşanma davası
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın