Bodrum'da Küs Olmayan Kimse Kaldı mı?

Kanal D'nin sevilen dizisi Bodrum Masalı'nda ortalık fena karışacağa benziyor

Bodrum'da Küs Olmayan Kimse Kaldı mı?

Kanal D'nin sevilen dizisi Bodrum Masalı'nda ortalık fena karışacağa benziyor

Başrollerini Şevval Sam, Timuçin Esen, Nejat İşler, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmicem İntepe, Dilan Çiçek Deniz, Toprak Sağlam, Serhan Onat ve Ezgi Şenler'in paylaştığı Bodrum Masalı 35. son bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin yeni bölümünde yaşadıkları olaydan sonra arkadaşlıkları bozulan gençler birbirleriyle barışacaklar mı? Gençler, eskisi gibi yeniden bir arada olabilecekler mi? İşte Bodrum Masalı 35. son bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti...

BODRUM MASALI 35. SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

ARASI BOZULAN GENÇLER, TEKRAR BİR ARAYA GELECEK Mİ?

Nerede yanlış yaptığını bir türlü anlamayan Faryalı, başta Yıldız olmak üzere Aslı, Ateş ve Kelebek'le konuşmak ister fakat bir türlü orta yolu bulamazlar.

Faryalı ve Maya ile birlikte aile kurmak isteyen Aslı, hayatının alt üst olduğunu düşünürken Ateş ise anne ile babasını bulup onlara kavuştuğu için Aslı'nın ne kadar şanslı olduğunu ve mutlu olması gerektiğini dile getirir. Ateş, burada mağdur olan aslında iki kişinin olduğunu, birinin annesi Yıldız diğerinin de Faryalı olduğu savunurken, bu durum Aslı ile Ateş'in aralarının açılmasına neden olur.

Diğer taraftan Kelebek, abisi Faryalı'yı, Su ise annesi Yıldız'ı savunurken ikili arasında gerginlik yaşanır. Kelebek ile Su'yun yaşadığı tartışmayı duyan Ateş ise kardeşini üzdüğü için Kelebek'i sert bir dille uyarır. Bir araya gelen Aslı ve Su da bu konuda birbirlerine ters düşer.

Yaşadıkları olaydan sonra arkadaşlıkları bozulan Aslı-Ateş, Kelebek-Su, Aslı-Su ve Kelebek-Ateş birbirleriyle barışacaklar mı? Gençler, eskisi gibi yeniden bir arada olabilecekler mi?

 

Bodrum Masalı
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın