Arif Selçuk Dünya Evine Girdi

Dizilerin aranılan başarılı oyuncusu Arif Selçuk dünya evine girdi.

Arif Selçuk Dünya Evine Girdi
Arif Selçuk Dünya Evine Girdi Admin

Dizilerin Başarılı Oyuncusu Arif Selçuk Evlendi...

 

Dizilerin aranılan başarılı oyuncusu Arif Selçuk dünya evine girdi.

Antakyalı Tiyatro, Dizi ve Sinema oyuncusu Arif Selçuk Azerbaycan’ın Ünlü Devlet Ses Sanatçısı İmparator  Cavanşir  Memmedov’un  Azerbaycan’da bakanlıkta danışman olarak görev yapan kızı  Hatıra memmedov  ile evlendi. Azerbaycan’dan Dünya’ya ünü yayılmış olan Cavanşir  Memmedov ile Halide Memmedov çiftinin dünyalar güzeli kızları Hatıra ile Hatay’ın sevilen ailelerinden olan Selçuk ailesinden Necla&Burhan Selçuk çiftinin yakışıklı oğulları oyunculukta yakaladığı başarısı ile gururumuz olan Arif Selçuk Antakya Belediyesi Nikah Salonunda mutluluklarına imza atarak dünya evine girdiler.


Akraba ve sevenlerinin yoğun katılım gösterdiği nikah merasimi sonrasında soluğu Harbiye Kule Restaurant’ta alan Hatıra&Selçuk çifti muhteşem bir yemek programında sevenleri ile bir araya geldiler.


Hatay'a Azeri gelin getiren başarılı oyuncu Arif Selçuk, iki devlet bir millet  ilkesini savunduğunu ifade ederek Azerbaycan insanının misafirperverliğinin kültürünün bizlere çok benzediğinin ve Azerbaycanın en sevilen ses sanatçısı Cavanşir  Memmedov’un  damadı olmaktan son derece onur duyduğunun altını çizerek eşi Hatıra memmedov’u çok sevdiğini söyledi.


Azerbaycan’ın Ünlü Devlet Ses Sanatçısı İmparator  Cavanşir  Memmedov ve ailesinin  Hatay’ı çok beğendiklerini ifade eden Selçuk, İnsanımızın misafirperverliğine, bir arada yaşama kültürümüze,yöresel yemeklerimize ve özellikle de Künefe’yi çok sevdiklerini belirtirken sanatçı Cavanşir  Memmedov’un  Hatay’da konser verebileceğini ifade etti.
Oyunculuga 2007 yılında Asi dizisi ile başlayan , Tiyatro, Dizi ve Sinema oyunculuğunda sergilemiş olduğu performans ile yükselişini sürdüren başarılı oyuncu Arif Selçuk ve eşi Hatıra memmedov’u tebrik ediyor bir ömür mutluluklar diliyoruz.

Arif Selçuk
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın