Aleyna Tilki'nin Annesi Konuştu

Aleyna Tilki'nin annesi kızının gay barlarda çıkmasıyla ilgili olarak açıklama yaptı.

Aleyna Tilki'nin Annesi Konuştu
Aleyna Tilki'nin Annesi Konuştu Admin

Geçen gün Jartiyer giymiş erkeklerin bulunduğu gay barda sahneye çıkan Aleyna Tilki’nin annesi ‘ o bara insanlar kız arkadaşlarıyla beraberde gidebiliyor’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

Aleyna Tilki'nin annesi kızının gay barlarda çıkmasıyla ilgili olarak açıklama yaptı.

Çıplak Dansçılardan Haberimiz Var.

Daha 16 yaşında bir kız çocuğu olan Aleyna Tilki’nin annesi Havva Tilki, kızının gay barda çekilen görüntüleri için önce fotomontaj bunlar demişti. Daha sonra ise Havva Tilki yaptığı açıklamada görüntülerde bir sorun olmadığını her şeyin gayet normal olduğunu söyleyerek gay barın düşünüldüğü gibi bir yer olmadığını insanların rahat bir şekilde çift olarak ta gidip eğlenebileceklerini belirtti. ‘Sahnede kızımız ile birlikte dans eden çıplak dansçıları da biliyoruz hiçbir sorun yok. Marjinal bir mekan ve bu durum sadece bizi ilgilendirir’ dedi.
 
Yasak geldiği için yurt dışına gidecek.


 
Aleyna Tilki’nin menejeri olan Melek Sarıgil , ‘ Barlarda sahneye çıkan Aleyna Tilki hiçbir şekilde para almıyor’ dedi. Menejer Melek Sarıgil bu sözlerini sonra değiştirerek bir çok çelişkili cevapta bulundu. Aleyna için bir tek Emrah Karaduman ile bir fiyat anlaşması yapıldığını söyledi. Türkiye’de sahneye çıkması tamamen yasaklanan Aleyna Tilki’yi yurt dışına sahne alabilmesi için götürecekleri ortaya çıktı.
 
Okuldan Aldılar.
 
Daha lise öğrencisi olan 16 yaşındaki Aleyna’yı ailesi okuldan alarak Almanya’ya sırf alkollü mekanlarda sahne alabilsin diye götürmeyi planladıkları ortaya çıktı.
Türkiye’de olduğu gibi bütün Avrupa ülkelerinde ’de 18 yaşın altındaki bütün çocukların alkollü mekanlar da şarkı söylemesi yasak. Birleşmiş Milletler Çocuk Hakları Sözleşmesinde yer alan 34,35,36. Maddelerinde de belirtildiğine göre çocukların alkollü ortamlarda çalıştırılması uluslararası büyük bir suçtur.

Aleyna Tilki’yi ailesi sahne çıkarmak konusunda daha fazla ısrarcı davranırlar ise ailesi ve yardımcı olan bütün ekipleri çok ağır cezalar alacaklar.

 

Aleyna Tilki
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın