Aleyna Tilki: 'Efso' Aziz Sahneye Çıkıyor Sözleriyle Destek Verdi

Son dönemde magazin dünyasının çok konuşulan genç şarkıcısı Aleyna Tilki kendisi gibi Acun Ilıcalı’nın düzenlediği bir programla tanınan Aziz Kiraz ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Aleyna Tilki: 'Efso' Aziz Sahneye Çıkıyor Sözleriyle Destek Verdi
Aleyna Tilki: 'Efso' Aziz Sahneye Çıkıyor Sözleriyle Destek Verdi Hasan Kafkas

Efso isimli şarkıyla single çıkartan ve  O Ses Türkiye yarışmasında tanınan ve sesini duyuran Aziz’in ilk konserini İstanbul Asmalimescit’te bulunan Opera Club’da gerçekleştirdi. Aleyna’da kendi gibi genç şarkıcıya sosyal medya üzerinden destek verdi.

Aziz Kiraz konserinin afişini İnstagram hesabından paylaşan güzel şarkıcı Aleyna Tilki, O Ses Türkiye yarışmasının sevilen sesine destek verdi. 14 yaşındayken katıldığı Yetenek Sizsiniz adlı yarışmada beğenileri toplayan Aleyna gibi Aziz’de Acun Ilıcalı’nın düzenlediği bir yarışma ile sesini duyurdu. O Ses Türkiye adlı yarışmada yeteneğini ve sesini tüm ülkeye gösteren Aziz ilk single çalışmasını yaptı bile. Efso isimli çalışmasını O Ses Türkiye yarışmasından bir sene sonra yayınlayan genç şarkıcıya Aleyna’da instagram hesabından destek verdi.

İlk konserini İstanbul Asmalimescit’te bulunan Opera Club’da veren Aziz Kiraz konserini İnstagram hesabından paylaşan Aleyna Tilki gündemde en çok konuşulan isimlerden biri haline geldi. Efso isimli şarkısı ile 2 milyon izlenme sayısına ulaşan Aziz’in ötesinde Aleyna Cevapsız Çınlama şarkısı ile 100 milyon izlenme sayısına ulaşmıştı. Henüz Aleyna kadar gündeme gelmese de sesi ve yorumu ile beğenilen Aziz’in de kısa sürede müzik dünyasında önemli yerlere geleceği konuşuluyor.

aleyna tilki aleyna tilki destek aleyna tilki efso
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın