Aleyna Tilki Dedesi ve Ninesi İle Fotoğraf Çektirdi

İsmi sürekli magazin haberlerinde bulunan Aleyna Tilki, yeniden haber oldu.

Aleyna Tilki Dedesi ve Ninesi İle Fotoğraf Çektirdi

17 yaşında olmasının getirdiği sorunlar ve özgüven sorunları dolayısı ile sürekli olarak bir yerlere ego savaşı yaşadığı iddia edilen Aleyna Tilki, torun olmanın ayrıcalıklarını gösterdi ve köylerinde amcasının düğünü sonrasında babaannesi ve dedesini ziyaret etti.

Bir gün öncesinde amcasının düğününde 2 şarkısını seslendirmesinin ardından büyük bir fotoğraf çektirme akınına kapılan ve bu duruma karşı yanıt vermeyerek herkesin isteklerine yanıt veren Aleyna Tilki, bu durumdan dolayı olumlu yorumlar alırken, 17 yaşındaki çocuk yaşta şarkıcının dedesi ve babaannesi ile paylaştığı fotoğrafta Snapchat uygulamasını kullanması dikkat çekti.

Dilini Çıkardı!

Aleyna Tilki, fotoğrafta bir yanında ninesi, bir yanında dedesi varken dilini çıkarması ile büyüklere saygısızlık mı yapıyorsun? Sorusunun sorulmasına neden olurken, özellikle birçok sosyal medya kullanıcı bu durumun bir şaka olamayacak olduğunu açıkladı. 

Aleyna Tilki bu fotoğraf ile tepki çekerken, hayran sayısının ise bir düşüşte olduğu, bir yükselişte olduğu ancak gerçeğin ise kendisinin başarılı bir şarkıcı olma yolunda ilerlediğini değiştirmiyor.

Aleyna Tilki Aleyna Tilki fotoğrafı Aleyna Tilki dedesi Aleyna Tilki ninesi
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın