Aleyna Tilki 3 Adam'da Stüdyoyu Salladı

3 Adam'ın Beğeniyle izlenen programı 3 Adam'ın bugünkü konuklarından biri de Aleyna Tilki'ydi.

Aleyna Tilki 3 Adam'da Stüdyoyu Salladı

TV8'in beğeni ile takip edilen programı 3 Adam'a katılan Aleyna Tilki, single parçası olan Cevapsız Çınlama'yı 3 Adam'ın bant yayınında seslendirdi.

 

3 Adam'ın Beğeniyle izlenen programı 3 Adam'ın bugünkü konuklarından biri de Aleyna Tilki'ydi.

3 Adam'ın 9 Kasım'da ekrana gelen yeni bölümüne Kerimcan Durmaz'ın ardından konuk olan genç şarkıcı Aleyna Tilki program içerisinde Cevapsız Çınlama adlı şarkısını seslendirdi. Aleyna Tilki'nin pembe elbisesi ve pembeye boyadığı saçlarıyla çıktığı 3 Adam'da Cevapsız Çınlama şarkısını birlikte seslendiren stüdyodaki konuklar oldukça eğlenceli görüntüler ortaya çıkardı. Youtube'da 100 milyonun üzerinde dinlenen Cevapsız Çınlama parçasının Emrah Karaduman'ın bir projesi olduğunu ifade eden Aleyna Tilki, Karaduman'a başarılı parça için teşekkürlerini iletti.

ALEYNA TİLKİYİ 3 ADAM'DA PARMAKLA GÖSTERDİLER
Kanal D'nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar'da kendisinin 1. sınıftan beri popüler olduğunu ve mahalleden geçtiği esnada herkesin kendisini parmak gösterdiğini ifade eden Aleyna Tilki sosyal medyada gündem olmuş video paylaşım platformu Scorp'ta açılan başlıklar altında "Aleyna Tilki parmakla gösteriliyor" isimli videolar paylaşılmıştı. Bu duruma göndermede bulunan Eser Yenerler genç şarkıcıya "hakikaten de seni parmakla gösteriyorlar mıydı" diye sorunca stüdyoda bulunan izleyicilerin tamamı Aleyna Tilki'yi parmakla göstererek "Aleyna geçiyor" diye espiri yaptı. Eğlenceli görüntülerin ortaya çıktığı anlarda Eser Yenerler olaya müdahale ederek olayı abartan izleyicilere sitemde bulundu.

ALEYNA TİLKİ: OKULDA TAM BİR LİSELİYİM
Okul hayatına ve popülerliğine ilişkin soruları da yanıtlayan Aleyna Tilki, normalde bu kadar olgun davranmadığını aslında okulda tam bir liseli gibi davrandığını ifade ederek dışarı çıktığında ise çok güzel olgun bir insan taklidi yaptığını ifade etti. Aleyna Tilki'nin 3 Adam'da yaptığı bu açıklamanın ardından Eser Yenerler kendisinden 34 yaşında biri gibi olgun davranmasını isterken Tilki'nin ne kadar sempatik olduğunu söyledi.

Cevapsız Çınlama şarkısı ve sohbeti ile 3 Adam'a renk katan Aleyna Tilki sosyal medyada da gündem olurken program ve Tilki hakkında yüzlerce tweet atıldı. 

 

Aleyna Tilki 3 Adam Cevapsız Çınlamalar
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın