Acun Ilıcalı Bombayı Patlatacak

Her fırsatta bu Survivor'un ilklerin Survivor'ı olacak diyen Acun Ilıcalı "İlklerin Survivor'ında değişik şeyler yaşayacağınızı söyledik. Ceza oyunundan sonra şimdi de iyi bir haberimiz var. Önümüzdeki hafta elemeden sonraki ilk ödül oyunu hem Survivor'da hem de Türk televizyon tarihinde bir ilk olacak. Elemeden sonraki ilk ödül oyununda Survivor tarihinde bir ilk yaşanacak" ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı Bombayı Patlatacak
Acun Ilıcalı Bombayı Patlatacak

Her fırsatta bu Survivor'un ilklerin Survivor'ı olacak diyen Acun Ilıcalı "İlklerin Survivor'ında değişik şeyler yaşayacağınızı söyledik. Ceza oyunundan sonra şimdi de iyi bir haberimiz var. Önümüzdeki hafta elemeden sonraki ilk ödül oyunu hem Survivor'da hem de Türk televizyon tarihinde bir ilk olacak. Elemeden sonraki ilk ödül oyununda Survivor tarihinde bir ilk yaşanacak"  ifadelerini kullandı.

'Survivor 2017' yarışmasında dün akşam yayınlanan ada konseyi büyük bir sürprize sahne oldu.

 

Acun Ilıcalı, "İlklerin Survivor'ında değişik şeyler yaşayacağınızı söyledik. Ceza oyunundan sonra şimdi de iyi bir haberimiz var. Önümüzdeki hafta elemeden sonraki ilk ödül oyunu hem Survivor'da hem de Türk televizyon tarihinde bir ilk olacak. Elemeden sonraki ilk ödül oyununda Survivor tarihinde bir ilk yaşanacak" dedi.


Ünlü televizyoncu, "Bu ödül için çok iyi hazırlandık. Detayları dah sonra öğreneceksiniz" ifadelerini kullandı.
 
Bu sözlerin ardından hem yarışmacılar hem de ekran başındakiler için gelecek haftaki ilk ödül merak konusu oldu. 

 

Acun Ilıcalı Survivor
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD Savunma Bakanı'ndan Son Dakika Kuzey Kore Uyarısı
ABD Savunma Bakanı'ndan Son Dakika Kuzey Kore Uyarısı
İsveç'te Cinsel Organını Büyütmek İsterken Öldü
İsveç'te Cinsel Organını Büyütmek İsterken Öldü