Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Partisine Üye Oluyor

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yakın bir zaman sonrasında partisine üye olacak.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Partisine Üye Oluyor

Türkiye yakın bir zaman diliminden hemen sonra yeni bir yönetime geçecek. Özellikle yeni yapılan Anayasa oylamasından evet çıkmasından hemen sonra 2 Mayıs tarihinde AK Parti'nin üyesi olacağı açıklanan Erdoğan, hemen ardından yurtdışı ziyaretlerinin bitmesi ile birlikte 22 Mayıs tarihinde partisinin başına geçecek ve yönetici olacak.

Partisine Başkan Olacak

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu sayede partisine Başkan olacak olmasının yanında Türkiye yeni bir sisteme kapısını açmış olacak. Özellikle yeni yönetime Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçmesi ile birlikte diğer partilerden tepkilerin fazlası ile gelmesi beklenirken AK Parti tarafının ise bu tür tepkilere karşı hazırlıklar içerisinde olduğu iddia ediliyor. Bununla beraber Türkiye'nin yeni sisteme geçmesinin hemen ardından yasama ve yargı konularında da çok büyük değişimlerin meydana gelecek olduğu iddia edilmekte.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Türkiye Türkiye Cumhurbaşkanı Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın