Türk silahlı Kuvvetleri Kandil'i Bombaladı

Türk silahlı Kuvvetleri (TSK), tarafından terör örgütüne büyük darbe vuruldu.

Türk silahlı Kuvvetleri Kandil'i Bombaladı

Dünyada sürekli olarak artan terör özellikle Türkiye'nin çevresini her bir yandan sarmış durumda. Sınırlarımız boyunca yaşanan terör sorunlarının arasında özellikle terör devletlerinden birisi olduğu belirtilen Irak'ın yaptığı son dakika gelişmeleri ve terör örgütlerini bitirmeye yönelik başarısız ve isteksiz adımlar dolayısı ile PKK terörü adeta bir ülke gibi besleniyor. Buna karşı çıkan Türkiye, ise terör örgütü PKK hakkında Kuzey Irak'ta aldığı her bir haberi dakikalar içerisinde değerlendiriyor ve istihbarat birimleri tarafından olay yerine savaş uçakları gönderilerek, araştırma yapılmasının ardından savaş uçakları tarafından bölge bombalanıyor.

Terör Devletleri Mevcut!

Özellikle İsrail ve Irak ile İran'ın terör devletleri arasında olduğu zaman zaman çeşitli kitleler tarafından iddia ediliyor. PKK terörünün bölgede barındırılmasında kabul edilmese de hükümete dayalı bazı ülkeler tarafından desteklendiği, ancak bunun yanında emperyalist güçler tarafından da PKK gibi terör örgütlerine destek verildiği belirtiliyor, hatta bunların basında büyük bir yer aldığı biliniyor.

Terör örgütüne vurulan son darbe ile birlikte barınakların dağıtıldığı, rahata ve huzura ermek adına yeni önlemlerin dakikalar içerisinde alındığı ifade edildi.

Türk silahlı Kuvvetleri Türk silahlı Kuvvetleri (TSK) tsk kandil kuzey ırak
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın