Trump'tan Kuzey Kore Hakkında Yeni Açıklamalar

Son günlerde savaşa hazır hale gelen ABD, Başkan Trump aracılığı ile kendi depolarının dünyaya karşı koyacak kadar güçlü olduğunu açıkladı.

Trump'tan Kuzey Kore Hakkında Yeni Açıklamalar

ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabından paylaştığı son dakika mesajları ile dünyanın birçok ülkesini korkutmayı başardı. Nükleer silah devi olarak tanınan ve dünyanın birçok bölgesini adeta bir kaç nükleer bomba ile yok edebilecek güce sahip olduğu bilinen Amerika'nın Kuzey Kore ile olası bir savaşta kullanabilecek olduğu savaş başlıklarının son derece gelişmiş olduğu ABD Başkanı Donald Trump tarafından açıklandı.

''Eskisine Göre Çok Daha Fazla Güçlüyüz!''

ABD Başkanı Donald Trump, Başkan olduğu ilk gün nükleer silahların modernizasyonu ve daha fazla geliştirilmesi için emir verdiğini ve bunun şuan sağlandığını ifade ederek nükleer silah depolarının eskisine göre çok daha fazla güçlü ve çok daha fazla sağlam olduğunu açıkladı. Dünyanın en büyük ulusu ve ülkesi olmaya sonsuza kadar devam edeceklerini ve bu ünvanı kimseye kaptırmayacak olduklarını açıklayan Başkan Trump, Kuzey Kore'ye karşı verilecek olan yanıtlar hakkında ise açıklama yapmadı.

ABD Başkanı Donald Trump ABD Başkanı ABD Kuzey Kore
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın