Son Dakika: "Huzur Türkiye-5" Operasyonu Yapıldı!

Türkiye genelinde 4 aydan bu yana uygulanan huzur operasyonlarının bugün saat 21.00 suları itibariyle beşincisi yapılmaya başlandı.

Son Dakika:
Son Dakika: Sercan Yıldırım

Türkiye'nin son yıllarda yaşadığı kritik terör sorunları ve iç yaşamda vatandaşların silah ve taciz, tecavüz, gasp ve şiddet gibi olaylara sıklıkla her alandan ve her kesimden başvurmaya başlaması ile birlikte EGM tarafından zorunluluk haline gelen huzur operasyonları yapılmaya başlanmıştı.

"Huzur Türkiye-5" Başladı

"Huzur Türkiye-5" operasyonu bugün EGM ve Sahil Güvenlik komutanlıkları tarafından eşzamanlı olarak başlatıldı. Daha önce belirlenen noktalara yerleşen ekipler arabaları ve vatandaşları didik didik ararken binlerce polisin aramalarda aktif görev aldığı ve aranan suçluların yakalanması, uyuşturucu, kaçak sigara ve bir takım yasal olmayan silah ve av tüfeklerinin ele geçirildiği biliniyor. Özellikle Doğu illerinde ve İç Anadolu kesimleri ila İstanbul'da suçlular ve bir takım kötücül olayların fazlası ile yaşandığı bilinirken Ege Bölgesi ve yazlık kesimlerde ise daha az suçlu ve daha az suça rastlandığı bilinmekte.

Huzur Türkiye-5 huzur türkiye türkiye huzur türkiye 5. huzur operasyonu huzur operasyonları ege bölgesi
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın