Şehitlerin Sayısı 38'e Kadar Yükseldi

İçişleri Bakanı görevinde bulunan Süleyman Soylu'dan Beşiktaş Vodafone Arena stadının yanında gerçekleşen hain terör saldırısına yönelik olarak yeni bir açıklama daha geldi. Soylu gerçekleşen bu saldırının PKK'yı işaret etmekte bulunduğunu ve şehit sayısının 38'e kadar yükseldiğini açıkladı.

Şehitlerin Sayısı 38'e Kadar Yükseldi

İçişleri Bakanı görevinde bulunan Süleyman Soylu'dan Beşiktaş Vodafone Arena stadının yanında gerçekleşen hain terör saldırısına yönelik olarak yeni bir açıklama daha geldi. Soylu  gerçekleşen bu saldırının PKK'yı işaret etmekte bulunduğunu ve şehit sayısının 38'e kadar yükseldiğini açıkladı.

İçişleri Bakanı Sülymen Soylu İstanbul'da düzenlenen hain terör saldırısına ilişkin son bilgileri kamuoyuyla paylaştı. Soylu'nun açıklamaları şu şekilde:

ŞEHADET SAYISI 38'E YÜKSELDİ

"En son aldığımız bilgiler çerçevesinde dün akşamki menfur saldırıda şehadete erişmiş vatan evlatlarımız 38 oldu. Bunların 30'u polis, 7'si sivil vatandaşımız. 1 i henüz kimliği belirlenemedi."

14'Ü AĞIR 136 YARALI

"Ayrıca 14'ü yoğun bakımda olmak üzere 136 kişinin yaralı olduğu bilgisini vermek durumundayım. Yoğun bakımdaki yaralılarımızın 5'i ameliyatta"

SALDIRI PKK'YI İŞARET EDİYOR

"Saldırı yöntem ve verileri doğrultusunda terör örgütü PKK'yı işaret ediyor."

içişleri bakanı şehit sayısı vodafone arena
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın