Şahan Gökbakar'ın Terör Paylaşımı

Başarılı komedyen Şahan Gökbakar terör sonrası "oh olsun" paylaşımları yapanlara sert tepki gösterdi.

Şahan Gökbakar'ın Terör Paylaşımı

Recep İvedik tiplemesiyle ününe ün katan Başarılı komedyen Şahan Gökbakar terör sonrası "oh olsun" paylaşımları yapanlara sert tepki gösterdi.

Yeni yılın ilk saatlerinde ünlü gece kulübü Reina’da meydana gelen ve 39 kişinin hayatını kaybettiği hain terör saldırısı sonrasında sosyal medyada yayılan haberler isyan ettirdi.
Şahan Gökbakar, ‘Müslüman noel kutlamaz’ tarzı yazılar yazıp, ölenler üzeriden provakasyon yapanlara sert çıktı.


“BİLİŞİM SUÇLARI SAVCILARINA SESLENİYORUM!”

“Bir yılbaşı günü, savunmasız masum insanları katleden terörü lanetliyorum… Ancak bir şeyi daha yüksek sesle kınamalıyız diye düşünüyorum. O da bu olaydan sonra sosyal medyada bolca ama baya bolca yer alan, “oh olsun, bunlara müstahak” minvalinde ahlaksızca, çirkin, insanlık dışı, vicdansızca yapılan yorumlar, atılan tweetler…
Birilerinin ölümünden zevk alan insanlarla aynı ülkede yaşıyor olmak çok acı. BURADAN TÜM BİLİŞİM SUÇLARI SAVCILARINA SESLENİYORUM. Herhangi bir devlet yetkilisine veya ünlüye edilen bir hakaret suçu üzerine bilişim polisimiz 4-5 saat içinde evinden alabiliyorsa o kişiyi IP tespiti ile; bu nefret suçunu işleyen kişilerin de yakalanması ve ceza alması gerekir. Provakasyon yaratmak için yapan hainler de yakalanmış olur böylece… Yapılıyorsa lütfen basına yansısın da bilelim. Tüm şehitlerimize ve hayatını kaybeden insanlara Allah’tan rahmet diliyorum…”

Şahan Gökbakar
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın