Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani Amerika'yı Kınadı!

Dünyanın süpergücü olarak bilinen Amerika'ya karşı açıklamaları ile terör örgütlerine ve teröristlere destek verdiği ifade eden Rusya ve İran'ın yeni açıklaması Amerika'yı harekete geçirdi.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani Amerika'yı Kınadı!

Türkiye'nin büyük bir iyi niyet ile karşıladığı füze saldırısından hemen sonra Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, tarafından özellikle Amerika'nın Suriye'ye yaptığı saldırıların son derece uluslararası hukuk ve bir ülkenin sözde egemenliğini tehdit edici bir unsur olarak gösterilmesi tepki çekmişti.

İran Korkusuz Gibi Görünüyor Ancak.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, tarafından bugün telefon görüşmesi yapıldığı ve saldırıların birer kez daha kınandığı belirtildi. Terörist örgütlere ve terörist siyasilere destek vermesinden dolayı son derece fazla eleştirilmeye başlanan iki isim ile ilgili ise Amerika'nın İran ve Rusya'ya karşı bütün dünyanın gücünü arkasına alarak çok ciddi bir yanıt verebileceği ifade ediliyor. Özellikle dünyanın bir çok ülkesinden destek üzerine destek alan Amerika'nın son dönemde İran'a karşı çok ciddi açıklamalar yapabilecek olduğu belirtiliyor. Tabii özellikle Kore ve Suriye'ye karşı operasyon hazırlığında olduğu tahmin edilen Amerika'nın Ortadoğu'da en büyük güç olarak bilinen ve istihbarat birimleri ile dikkat çeken İsrail ile birlikte hareket edebileceği iddia ediliyor.

iran rusya Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani putin suriye füzeler füze saldırısı amerikan
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın