Oktay Kaynarca'dan Sert Tepki

Başarılı oyuncu Oktay Kaynarca saldırı sornası sosyal medyadan ateş püskürdü.

Oktay Kaynarca'dan Sert Tepki

Gece yarısı ünlülerinde eğlenmek için sıkça tercih ettikleri gece kulününe yapılan saldırı sornası Oktay Kaynarca saldırı ile ilgili sert cümleler kullandı.

İşte Oktay Kaynarca'nın sosyal medyadan yaptığı yorum:

"ÇOCUKLARINIZA DEYİN Kİ, ALLAH'IN KULLARINI SUÇLARI YOKKEN KATLETTİK"

"Bu karanlık kadar karanlıklarla sizi doğurup büyütüp, bu dünyayı karartmaya çalışanlar, şimdi gidin çocuklarınızın yüzüne bakın ve deyin ki biz dün gece gözümüzü kırpmadan Allah adına Allah'ın kullarını hiç bir suçları yokken katlettik ki cennete gidebilelim, dünyayı cehenneme çeviriyoruz ki bize cennet bahşedilsin.

"ŞEREFSİZ, KORKAK, CAHİL, PİS..."

Ama unutmayın Allah'ın adaleti bu dünyada yaşattıklarınızı size bu dünyada yaşatmak üzeredir.. Sonsuza kadar karanlıklarda kalın ve gün yüzü görmesin soyunuz sopunuz yedi ceddiniz...Şerefsiz korkak cahil pis çirkin iğrençsiniz ve tarihe böyle geçeceksiniz...

"HEPİNİZİ KARANLIK ÇUKURLARINIZA GÖMECEK KADAR KİNLİYİZ"

Savaşın bile bir şerefi namusu vardır ama siz namustan dinden kitaptan imandan habersiz büyütülmüş zavallılarsınız.. Canımızı yakıyorsunuz,birlik oldunuz dünyanın bütün şerefsizleri birlik oldunuz canımızı yakıyorsunuz ama acılarımız bizi daha da birarada tutacak ve acımız bizi daha da güçlendirecek, hepinizi karanlık çukurlarınıza gömecek kadar kinliyiz ve korkmuyoruz.. Milletimizin başı sağolsun."

 

Oktay Kaynarca
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın