Müge Anlı'nında Aradığı Şengül Türk Bulundu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aradığı 6 Aydır kayıp olan Şengül Türk'ün başına ne geldi.

Müge Anlı'nında Aradığı Şengül Türk Bulundu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaa Şengül Türk'ün kocası Remzi Türk Şengül Türk'ün bulunmasını istiyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aradığı 6 Aydır kayıp olan Şengül Türk'ün başına ne geldi.

6 Aydır kayıp olan Şengül Türk hakkında kocası ilginç bir iddia ortaya attı. Kocası Remzi Trük karısının Dursun'un yanında olduğunu belirtti. Bunun üzerine canlı yayına katılan Dursun bey iddiaları yayınladı.

Müge Anlı İle tatlı sert programına katılan Şengül Türk'ün anlattıklarına göre Konya Ilgın'da yaşamakta olan Şengül Türk, 23 Mayıs günü 80 yaşındaki kocasıyla kavga ettikten sonra ortadan kayboluyor. Başka kişi ya da kişiler tarafından kandırılarak kaçırıldığı ihtimali üzerinde duran Şengül Türk'ün abisi ve yengesi kardeşlerinin bulunmasını için yardım istedi. Aile kadını iki kişinin kaçırmış olabileceğinden şüpheleniyor.

Geçtiğimiz programda yayına telefonla bağlanarak kocası eşini 10 gün önce gördüğünü ve yerini bildiğini söyleyen Remzi Türk Müge Anlı'nın nerde gördün demesi üzerine çelişkili ifadeler kullandı. Canlı yayın esnasında yayına telefonla bağlanan bir kişi Şengül Hanımı Konya'dan Ankara istikametinde bir otobüste gördüğünü ve yanında bir erkek olduğunu söyledi.

Ancak yapılan araştırmalarda bu bilgi doğrulanamazken bugün canlı yayına katılan Remzi Bey eşinin kendisini aradığını kendisini aramamasını yayına çıkmasını istemediğini söylediğini ifade etti. Kendisini aradığını ifade edilen numarayı araştıran Tatlı Sert ekibi numaranın ankesörlü telefon olduğunu tespit etti. Şimdi telefonun bulunduğu bölgedeki mobese kameraları inceleniyor...

 

Şengül Türk Bulundu

Telefon ile canlı yayına bağlanan Şengül Türk durumunun iyi olduğunu kocasından boşanmak istediğini nerede olduğunu kendisinde nerede olduğunu bilmediğini belirtti.

Müge Anlı Şengül Türk
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın