Müge Anlı'nında Aradığı Bayram Kireşçi'nin Katili Kim? Katil Bulundu mu?

Müge Anlı'nında aradığı 26 Temmuzda kaybolan ve 5 gün sonra cansız bedeni bulunan Bayram Kireşçi'nin katili kim

Müge Anlı'nında Aradığı Bayram Kireşçi'nin Katili Kim? Katil Bulundu mu?

Bayram Kireşçi 26 Temmuz tarihinde Muğla'da kayboldu. Kaybolduktan 5 gün sonra ormanlık alanda cesedi bulunan Bayram Kireşçi'nin katili halen bulunamadı.

Müge Anlı'nında aradığı 26 Temmuzda kaybolan ve 5 gün sonra cansız bedeni bulunan Bayram Kireşçi'nin katili kim

Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı, bu güne kadar birçok kayıbı buldu ve birçok kişininde katilinin bulunmasına yardımcı oldu. Müge Anlı ve Tatlı Sert ekibi şimdi ise Muğla'da 5 temmuzda kaybolup 5 gün sonra ormanlık alanda cesedi bulunan Bayram Kireşçi'nin katilini arıyor.

Bayram Kireşçi (27) 27 Temmuz Salı akşamı iki arkadaşıyla birlikte Seydikemer sınırları içerisinde bulunan Zorba yaylasına gideceğini belirterek evden ayrıldı. Aynı akşam Bayram Kireşçi’yi arayan kızkardeşi Merve Kireşçi’ye yaylada olduğunu ve ertesi günü döneceğini söyleyen Bayram Kireşçi’den o günden sonra haber alınamadı. 

Kardeşinin hayatından endişe ettiğini belirten kızkardeş Merve Kireşçi, “Ağabeyim Bayram Kireşçi’yi en son 26 Temmuz Pazartesi akşamı gördüm. Arkadaşımla beni arkadaşımın evine bıraktı. Bana yaylaya gideceğini söyledi. Salı akşamı ağabeyim gelmeyince kendisini telefonla aradım. Bana ‘Arkadaşlarla Zorba Yaylası’ndayız. Yarın döneceğim’ dedi. Ertesi günü ağabeyim eve dönmeyince merak ettim tekrar aradım ama cep telefonu kapalıydı. Bir gün sonra bir kişi beni arayarak sanayi sitesinin arkasındaki su kanalında bir telefon bulduğunu bizim olup olmadığını sordu. Markasını söyledi. Ağabeyimin kullandığı telefonla aynı markaydı. ‘Kılıfı yeşil renkli ise ağabeyimin olabilir’ dedim. Telefonu sanayi sitesinde ağabeyimin arkadaşının dükkanına bıraktı oradan aldım. Telefon çalışmıyordu. O günden sonra ağabeyimi hiç görmedim. Emniyete ve jandarmaya kayıp başvurusunda bulunduk. Kendisi o günden bu yana kayıp. Hayatından endişe ediylorum. Gören veya nerede olduğunu bilen varsa yetkililere bildirsinler ya da sizin kanalınızla bize ulaşsınlar. Ağabeyim eğer beni duyuyorsan mutlaka bizi ara seni çok merak ediyoruz. Neredeysen ortaya çık” diyerek çağrıda bulundu. 

Bayram Kireşçi Bulundu mu Bayram Kireşçi'nin Katili Bulundu mu Bayram Kireşçi'nin Katili Kim Müge Anlı Bayram Kireşçi Bayram Kireşçi Kim Öldürdü
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın