Müge Anlı'nın Aradığı Tekirdağ'da Kaybolan İki Kuzen Kaan ve Gürkan'ın Cesetleri Bulundu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 23 Eylül 2017 tarihinden itibaren aranan Gürkan ve Kaan kuzenlerin cesetleri bulundu.

Müge Anlı'nın Aradığı Tekirdağ'da Kaybolan İki Kuzen Kaan ve Gürkan'ın Cesetleri Bulundu

23 Eylül 2017 tarihinde Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinden kaybolan iki kuzen Kaan Arda ve Gürkan Pehlivan aranıyordu. Arabayla balık tutmaya gittiklerini söyleyen kuzenlerden o tarihten itibaren haber alınamamıştı. Müge Anlı kayıpları Müge Anlı ile Tatlı Sert Porgramında şu ifadelerle duyurmuştu.

"Limdi iki kuzen ayın 23'ünde otomobil ile saat 21 sularında yola çıkıyorlar diyorlarki Silivri Değirmenköy barajında balık tutacağız deyip evden ayrılıyorlar... O gün balık tutacaklar ertesi gün eve geri dönecekler. Ancak iki kuzen eve geri dönmüyor. Gençler dönmeyince Hatice hanım cep telefonundan ulaşmaya çalışıyor... Ulşamaz veriyor her ikiside Kaan'ın babası Cavit bey 24'de arıyor..." 

23 Eylül Tarihinden beri aranan kuzenlerden ise bugün (15 Ekim 2017) kötü haber geldi. AFAD ve AKUT ekipleri tarafından 3 haftadır Tekirdağ genelind aranan kuzenlerin cesedine ulaşıldı.Kuzenlerin Değirmen Köy Göletine araç içinde cansız bedenlerine ulaşıldı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı Kaan Gürkan Müge Anlı Tatlı Sert Müge Anlı Tekirdağ Müge Anlı Kuzenler
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın