Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Şubat Canlı Yayında Gözaltına Alındı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü (17 Şubat 2017) bölümüne katılan Özgür Basan canlı yayın esnasında polisler tarafından göz altına alındı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Şubat Canlı Yayında Gözaltına Alındı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü (17 Şubat 2017) bölümüne katılan Özgür Basan canlı yayın esnasında polisler tarafından göz altına alındı.

Kezzaplı saldırıya uğrayan Sibel Burgu’nun dosyalı Atv ekranlarında işlenmeye devam ediyor. Dün olduğu gibi bugünde stüdyoda bağırış çağrış vardı.

Sibel Burgu’ya kezzap attığı iddia edilen Özgür Basan canlı yayındaydı.

Konuşmalar sırasında birden bire stüdyoya polisler geldi. Bahçelievler Emniyet’ten canlı yayında Özgür Basan’ı alıp Bahçelievler Emniyet’e götürdü.

Müge Anlı “Bu da yaralama gibi görülebilir. ”

Rahmi Özkan “Böyle bir suç ortaya çıkınca… ”

Müge Anlı “Arama kararı varmış. Başka bir suçtan da olabilirmiş. Bu Ocak ayında verilmiş bir kararmış. Bu da 5 Ocak… Bu onunla ilgili mi o zaman? Bilmiyorum… Şimdi gitsinler… Öğreneceğiz. Savcılık araması varmış. ” dedi.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Şubat Son Bölüm ile bugün ekranlara geldi. Haftanın son gününde Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Şubat canlı yayınında Bahçelievler Polis merkezinde görevli polisler stüdyoya geldi. Polis ekipleri stüdyoda konuk olarak bulunan Özgür Basan’ı araması olduğu gerekçesi ile gözaltına aldı. Özgür Basan hakkında 5 Ocak’ta bir arama kararı verildiği öğrenildi.


Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Şubat Son Bölümde yaşananları sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bugün yayınlanan haftanın son bölümünde, polis ekiplerinin stüdyoya gelmesi şok etti. Polis ekipleri canlı yayına gelerek, stüdyoda konuk olarak bulunan Özgür Basan’ı gözaltına aldı. Özgür Basan hakkında yaralama suçundan gözaltı kararı bulunduğu öğrenildi. Bu konunun Sibel Burgu’nun yüzüne kezzap atılması ile ilgisi olup olmadığı ilerleyen günlerde belli olacak.


MURAT ÜNAL CİNAYETİNDE YENİ GELİŞMELER


Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Şubat Son Bölümde Müge Anlı, daha önce kayıp olarak aradıkları Murat Ünal’ın öldürülmesi ile ilgili önemli bilgiler verdi. Murat Ünal’ın cinayeti ile ilgili olarak 7 kişinin tutuklandığı canlı yayında açıklandı. Tutuklananlar arasında Harun V, ablası Derya V ve Avukat Hicran C’de bulunuyor.


KEZZAP OLAYINDA SICAK GELİŞME                  

                      
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde yüzüne kezzap atılarak yakılan Sibel Burgu olayında da yeni gelişmeler yaşandı. Yengesi Sibel Burgu’nun yüzüne kezzap attığı iddia edilen Özgür Basan bugün stüdyoya geldi. Özgür Basan polis tarafından yaralama suçu nedeniyle araması olduğu gerekçesiyle gözaltına alındı.

 

 

Müge Anlı Canlı Yayında Gözaltı 17 Şubat 2017
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın