Müge Anlı Gamze Bozdağ Bulundu

Müge Anlı ile Tatlı sert programında aranan kayıp Gamze Bozdağ Bulundu. Müge Anlı 31 Ekim 2016 tarihli yayında Gamze'nin bulunduğunu ve ifadesini verdiğini açıkladı.

Müge Anlı Gamze Bozdağ Bulundu

31 Ekim 2016

Gamze Bozdağ Bulundu

Müge Anlı bugünkü programda Gamze Bozdağ'ın bulunduğunu ve ifadesini verdiğini açıkladı

 

28 Ekim 2016'daki Haberimiz

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesine bağlı Kılılı Mahallesi'nde 3 çocuğuyla birlikte kaybolan Gamze Bozdağ ve İsmail Birgül ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında aranıyor. 

Müge Anlı ile Tatlı sert programında aranan kayıp Gamze Bozdağ Bulundu mu?

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesine bağlı Kılılı Mahallesi'nde 3 çocuğuyla birlikte kaybolan Gamze Bozdağ ve İsmail Birgül ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında aranıyor.

İstanbul’daki kayınbiraderinin yanına çalışmaya giden Kahramanmaraşlı Bürol Bozdağ, eşi ve 3 çocuğundan bir haftadır haber alamıyor. Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesine bağlı Kılılı Mahallesi Samet Sokak’ta eşi Gamze Bozdağ (23), Fatmagül (5), Zekiyenur (3), Efecan Bozdağ (2) isimlerinde 3 çocuğuyla ikamet eden Bürol Bozdağ (30), “Hiçbir sorun yoktu. Mutlu bir evliliğimiz vardı.

Eşim ve çocuklarım kayıp, lütfen yardım” dedi. İstanbul’a eşinin ağabeyi Yusuf Nergiz’in (33) yanına çalışmaya gittiği gün ailesinden haber alamadığını söyleyen Bürol Bozdağ, “Gittiğim ilk gün aramadım. Sonraki gün aradım ulaşamadım. Aramalarıma devam ettiğimde ulaşamayınca akrabalarımı aradım evi kontrol etmesini istedim. Akrabalarım evi kontrol ettiğinde kimsenin olmadığını söylediler.

Evde olmadıklarını öğrenmemin ardından uçakla Gaziantep’e geldim. Oradan da eve geldim. Bu zaman içerisinde kayınpederim ve kayınbiraderim eşimi ve çocuklarımı aradı sonuç alamadı. Karakola giderek başvuruda bulundum. Bir haftadır eşimden ve çocuklarımdan haber alamıyorum. Ölü mü, sağ mı bilmiyorum. Eğer beni duyuyorsa kendisinin ve çocuklarımın sesini duyayım yeter. Başka bir şey istemiyorum.

Ben onları çok seviyorum. Canım, ciğerim, her şeyim onlar. 'Ben ve çocuklarım sağ' demesi yeterli. Sadece bir telefonunu bekliyorum. Allah için gören, duyan varsa en yakın karakola bilgi vermesini istiyorum. Artık kendime zarar verecek duruma geldim lütfen yardım edin” dedi.

AYNI GÜN İSMAİL BİRGÜL'DE KAYBOLDU

Müge Alı'da Aranan Gamze Bozdağ ile aynı gün kaybolan İsmail Birgül'de aranıyor. İsmail Birgül ve Gamze Bozdağ'ın aynı gün kaybolması beraber gittikleri şüphesi uyandırdı. Gamze Bozdağ ile İsmail Birgül beraber mi kaçtılar. Kayıp İsmail Birgül'ün 38 günlük evli olduğu ve eşiyle severek evlendiği iddia edildi.

Gamze Bozdağ Nerede Gamze Bozdağ Bulundu Gamze Bozdağ Müge Anlı
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın