Müge Anlı Fatma Demir'in Katilini Buldu mu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında işlenen konuları toplumun büyük bir çoğunluğu takip ediyor. Müge Anlı Fatma Demir'İn katil yada katillerinin bulunması için çaba göstermeye devam ediyor.

Müge Anlı Fatma Demir'in Katilini Buldu mu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında işlenen konuları toplumun büyük bir çoğunluğu takip ediyor. Müge Anlı Fatma Demir'İn katil yada katillerinin bulunması için çaba göstermeye devam ediyor.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ele aldığı konular ile izleyicileri derinden etkiliyor. Cinayetlerin çözüldüğü, kayıpların bulunduğu programda son günlerde en çok ses getiren konu ise Fatma Demir Cinayeti oldu. Gelin Necla'nın o güne dair neleri gizlediği henüz ortaya çıkmadı. Arif Demir ve eşi Necla Demir canlı yayında yüzleşti. Fatma Demir Cinayeti'nde yeni gelişme ne ? Fatma Demir'in katili kim? Tüm bu soruların cevabını ve Müge Anlı kimdir? Müge Anlı kızı kimdir? sorularının cevabını haberimizde bulabilirsiniz. 

MÜGE ANLI 8 MAYIS 2017 İZLE

FATMA DEMİR KATİLİ KİM?

Müge Anlı 8 Mayıs 2017 programı yayınlandı. Programda Fatma Demir'in oğlu Arif Demir ve eşi Necla karşı karşıya geldi. Fatma Demir cinayet gününden önce Arif Demir’e ırmak kenarına gideceğini söylemişti. Arif Demir bu sözü Necla’ya söylemiş.Arif Demir annesinin"Ben evden çıkıyorum, ırmak kenarına kadar yolu var" dediğini söyledi.  Bu da soru işaretlerine yol açtı. Çünkü Fatma Demir ırmak kenarında ölü olarak bulundu. Acaba bu cinayete intihar süsü mü verildi?

Necla Demir’in Fatma Demir’in kayıp olduğunu saklaması da herkesin aklında hala soru işareti halinde. Güladiye ile görüşmedim diyen Necla Demir’in yengesini aradığı ortaya çıktı. 

Arif Demir en son annemi aradığımda annem ağlıyordu dedi. Arif Demir ve Necla Demir birbirleri ile yüzleştiler. Necla Demir'in başkalarına mesaj attığı ortaya çıktı. Necla Demir'in telefon dökümünden kimlerle konuştuğu ortaya çıktı. Gelin Necla'nın o güne dair neleri gizlediği henüz ortaya çıkmadı.

FATMA DEMİR’İN ÖLDÜRÜLDÜĞÜ GÜN HİDAYET VE BABASI NEREYE GİTTİ?

Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Nisan canlı yayında bir görgü tanığı, Fatma Demir’in öldürüldüğü gün sabah saatlerinde Hidayet ve babasını motorla giderken gördüğünü söyledi. İlk olarak Hidayet’i tek başına yürüyerek gittiğini gördüğünü söyleyen görgü tanığı, daha sonra da Hidayet ve babasının motorla aynı yöne gittiğini iddia etti. Ancak, Hidayet ve babası bir gün önce oradan motorla geçtiklerini söyledi.

MÜGE ANLI KİMDİR?

2008 yılından bu yana yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusudur. Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Sevilen gazeteci Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Lisansüstü eğitimini Kadir Has Üniversitesi'nde Hukuk üzerine Yüksek Lisans yaparak tamamlamıştır.

Bir kız çocuğu sahibi olduğu Burhan Akdağ'dan 2008 yılında ayrılan Müge Anlı, Televizyon kariyerine magazin dalında giriş yapmıştır. İlk yapımına Kanal D ekranlarında başlamış, magazin camiasının bilindik ismi Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programını yapmıştır. Sadece magazin üzerine kurulu olan ve sevilerek izlenen programda magazin camiasının önemli isimlerini ağırlayan Anlı, beğeni toplayan programın ikinci sezonunu Pakize Suda ile birlikte yapmıştır.

Dobra Dobra programı ile birlikte edindiği sunuculuk tecrübesini farklı alanlara taşımak isteyen güzel sunucu, Atv ekranında tek başına üstlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programını hayata geçirmiştir. Hukuk konusundaki bilgi ve tecrübesini de kullanan Anlı, programında yakınlarını arayan insanları ve faili meçhul cinayetleri konu olarak ele aldı. Birçok cinayeti programı aracılığıyla aydınlatmayı başaran güzel sunucu, bu programa gündüz kuşağında devam etmektedir.

Bunların dışında 2010 yılında 'Film Gibi' ve Müge Anlı ile Mektubunuz var programlarını da hayata geçirmiştir.

MÜGE ANLI’NIN KIZI KİM?

Müge Anlı’nın eski eşi Burhan Akdağ’dan bir kızı var. Kızının ismi Lidya. 

Müge Anlı Fatma Demir
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın