Müge Anlı Ayşe Işık'ın Hiç Görmediği Annesini Buldu

Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıpları bulmaya devam ediyor.

Müge Anlı Ayşe Işık'ın Hiç Görmediği Annesini Buldu

Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi Ayşe Işık'ın hiç görmediği annesini buldu.

Osmaniye’de yaşayan evli ve bir çocuk sahibi olan Ayşe Işık hiç görmediği annesini bulmak için 2 Ocak Pazartesi günü canlı yayına geldi.

Ayşe Işık’ın biyolojik annesi ve babası Ayşe 2,5 yaşındayken ortak bir kararla ayrıldı. 3 çocuk sahibi olan çift Ayşe ile birlikte diğer 2 kızlarını da alarak Osmaniye’de yaşayan amcalarına bıraktı. Daha sonra amcaları maddi durumunun yetersizliğinden dolayı çocuklara bakamayacağını anladı ve 3 kardeşi Osmaniye’de yaşayan ailelere evlatlık olarak verdi. Kardeşler yıllar boyunca birbirinden ayrılmadı ve görüşmeye devam ettiler. Babaları ara sıra yanlarına gidip görüyordu; fakat annelerini ayrılıktan sonra hiçbiri görmedi. Ayşe Işık babasını kaybedince annesini bulmaya karar verdi. Annesine dair elinde olan bilgiler ise adının Süreyya olması, babasıyla evliyken nerede yaşadığı ve babasının mesleğiyle kısıtlıydı. Müge Anlı ve ekibi araştırmalarına başladıktan sonra Ayşe’nin annesinin isminin Süheyla olduğunu ve tekrar evlenip 3 kızı daha olduğunu öğrendi. Ayşe’ye annesinin fotoğrafını bularak ilk defa annesini görmesini sağladı.

Bugün (4 Ocak Çarşamba) yayının son dakikalarında ise bir mucize daha gerçekleşti. Canlı yayına bağlanan telefonun diğer ucunda Ayşe Işık’ın hiç görmediği annesi vardı. Annesinin bulunduğunu öğrenen Ayşe ise gözyaşlarına boğularak yıllardır neden onu ve kardeşlerini aramadığını sordu. Bu hasrete son vermek isteyen Müge Anlı ise anne Süheyla Hanım’ı kızına kavuşması için canlı yayına davet etti. 

Müge Anlı Ayşe Işık
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın