Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un Hakkında Şaşırtıcı Uzman Açıklamaları

Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un hakkında ortaya atılan ve açıklanan iddialar akılları karıştırdı.

Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un Hakkında Şaşırtıcı Uzman Açıklamaları

Sürekli olarak ABD başta olmak üzere tüm dünyayı tehdit eden ve bunu sürekli olarak yapan Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un, hakkında uzmanlar durumu ele aldı. Halkı açlık içerisinde olan ve kendisine yine bile tapan halkın diktatör lideri olarak tanınan Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un, dünyadan son dönemde ABD başta olmak üzere kritik tepkiler alıyor.

Çin başta olmak üzere bir kaç ülkenin desteğini de alan Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un, bu konuda nükleer gücün kendilerinde olduğunu ve birçok ülkeyi vurabilecek olduklarını belirtmesi ile tehditleri günden güne daha fazla arttırıyor.

Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un Deli Olabilir

Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un, hakkında uzmanlar bir peynir hastası olduğunu ve bu konuda kendisinin gut hastası olmasından dolayı kırmızı şarap ikilisi ile birlikte delirmiş olduğunu, aldığı steroidler dolayısı ile de delirmiş olduklarını iddia ettiler. İddiaların ardı arkası kesilmezken, ABD tarafından ülkede nükleer saldırıların söz konusu olabilecek olduğu gibi askeri seçeneklerin masada olduğu ve dünyanın kurtarılması için öncü ülke olarak adım atılacağının sinyalleri verildi.

Kuzey Kore Lideri Kuzey Kore Lideri Kim Jong- Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un abd Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un delilik
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın