IŞİD Yine Türkiye'deki Seçim Sandıklarını Hedef Gösterdi

Türkiye'nin son dönemde hazırlık yaptığı ve güvenlik endişesi içerisinde kalındığı bilinen halkoylaması ile ilgili cani terör örgütü IŞİD tarafından saldırı mesajları yayınlandı.

IŞİD Yine Türkiye'deki Seçim Sandıklarını Hedef Gösterdi

16 Nisan'da oylanacak olan yeni Anayasa ve Başkanlık sistemi beraberinde getirecek olduğu etkiler tartışma konusu olurken bugün akşam saatlerinde terör örgütü IŞİD tarafından oylamalara yönelik olarak değil ancak sandıklara yönelik saldırı yapılması talimatı verildi.

Vatandaş Çarıklı, Uzun Sakallı, Takkelinin Yanından Geçmeye Korkar Oldu!

Özellikle son dönemde Türkiye'yi bir kaos gibi saran ırkçılıkları ile dikkat çeken gerici tayfanın söz konusu saldırılarda aktif rol üstlenmesi ve terör örgütlerine destek sunmasından ötürü bir çok vatandaş terörist grup olan IŞİD'ın yanlı ve destekçilerinin takkeli, uzun sakallı, çarıklı kişiler olduğunu ifade ederek sosyal medya üzerinden bu tür kişilerden uzak durulması ve bunların terör örgütüne yönelik destekçiler olabileceği yönünde birbirlerini uyarıyorlar. Tabii saldırıların sadece bu kişilerden değil 14 yaşındaki çocukları esir alan IŞİD'ın benzeri yaşlarda militanlarından da gelebileceği söz konusu olduğundan referandumda güvenliğin her bir okul ve okul yakınında en üst düzeyde sağlanması gerektiği belirtiliyor.

IŞİD IŞİD referandum referandum ve IŞİD saldırı 16 nisan
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın