Herkes Onu Arıyordu, Ailesine Kavuşamadı

İstanbul Beşiktaş ilçesi içerisinde Vodafone Arena Stadı yakınında düzenlenen bombalı saldırıda ölenlerin arasında, Başkent Üniversitesi'nin Tıp Fakültesi öğrencisi olan Sinoplu 21 yaşında bulunan Berkay Akbaş'ın da yer aldığı belirtildi. Berkay dün gece yarısı sosyal medya aracılığı ile aranıyordu.

Herkes Onu Arıyordu, Ailesine Kavuşamadı

İstanbul Beşiktaş ilçesi içerisinde Vodafone Arena Stadı yakınında düzenlenen bombalı saldırıda ölenlerin arasında, Başkent Üniversitesi'nin Tıp Fakültesi öğrencisi  olan Sinoplu 21 yaşında bulunan Berkay Akbaş'ın da yer aldığı belirtildi. Berkay dün gece yarısı sosyal medya aracılığı ile aranıyordu.

Akbaş'ın arkadaşlarıyla birlikte hafta sonunda gezmek için İstanbul'a gittiği kaydedildi. CHP Sinop merkez ilçe eski başkanı inşaat mühendisi Salim Akbaş ile Zeynep Akbaş çiftinin çocukları Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi 1'inci sınıf öğrencisi Berkay Akbaş, hafta sonu gezmek için arkadaşlarıyla birlikte Ankara'dan İstanbul'a gitti.

 

"OTOMOBİLDE VÜCUDUNA PARÇA İSABET EDEN AKBAŞ, AĞIR YARALANDI"

Dün gece arkadaşlarıyla birlikte içinde bulunduğu otomobilin Vodafone Arena Stadı'nın önünden geçişi sırasında, stat yakınındaki çevik kuvvet ekiplerine yönelik bombalı saldırı yapıldı. Otomobilde vücuduna parça isabet eden Akbaş, ağır yaralandı. Akbaş, ambulansla kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Acı haberi alan Akbaş'ın Sinop'ta yaşayan ailesi gözyaşlarına boğuldu. Acılı anne ve baba, oğullarının cenazesini teslim almak için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na geldi.

 

beşiktaş bombalı saldırı berkay akbaş
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın