Hac Faciasında Öldü Sanılan Fahire Kara Bulundu mu? Yaşıyor mu?

Kutsal topraklardan olan Mekke'de 1990 yılında gerçekleşen Hac faciasında hayatını kaybettiği sanılan Fahire Kara Yaşıyor mu?

Hac Faciasında Öldü Sanılan Fahire Kara Bulundu mu? Yaşıyor mu?

Kutsal topraklardan olan Mekke'de 1990 yılında gerçekleşen Hac faciasında hayatını kaybettiği sanılan Fahire Kara Yaşıyor mu? 

İzleyenler tarafından anlatılan olaylar ve gönderilen fotoğraflar doğrultusunda yaşadığı kesinlik kazanan Fahire Kara'yı aramaya çalışmaları devam ediyor. Müge Anlı'da işlenen sırdaşı olayda, izleyenler anlattıkları ile olaya ışık tutmaya çalışıyor.

Müge Anlı'ya bağlanan kişiler, Fahire Kara'nın gördüğü tüm Türk vatandaşlardan kendisini Türkiye'ye götürmeleri için yardım istediğini söylüyor. Yaşlı bir adam tarafından alı konulduğu söylenen Fahire Kara'nın nerede yaşadığı bulunmaya uğraşılıyor.

'ÖLDÜ SANILAN FAHİRE KARA'YI MART AYINDA GÖRDÜM'

Öldüğü düşünülen Fahire Kara'yı 2016 yılı Mart ayında ve Ramazan ayında gördüğünü anlatan Hanife Onaran isimli izleyici, Kara'nın kızını gözyaşlarına boğdu. Kara'nın yaşadığı yeri dahi gördüğünü anlatan Hanife Onaran, 'Nur Dağı'nın eteğindeki gecekondu semtinde gördüm. O teyze çıkmazsa gelin yüzüme tükürün.' dedi.

HERKESTEN YARDIM İSTEMİŞ

Öldü sanılan Fahire Kara'nın kendisine anlattığı olayı canlı yayında izleyenlere anlatan Onaran, 'Gözümü açtım. Kendimi hastanede buldum. Sen bizim oralara benziyorsun. Yardım et.' dedi bana. Benim içim yandı. Yardım etmek istedim ama İbrahim Hoca bana izin vermedi.  'Kazadan sonra gözlerimi açtığımda hastanedeyim sandım ama kötü bir evdeydim.Bana eşimin öldüğünü söylediler. Evlendim. Burada 3 tane çocuğum var. Beni burada tutuyorlar. '  dedi.' sözleriyle Fahriye Kara'nın yaşadıklarını özetledi.

'BAĞIRARAK YARDIM İSTEDİ'

Sonraki gün tekrar Fahire Kara'yı tekrar gördüğünü söyleyen Onaran,  'Bana yardım edin' diye bağırıyordu. Ama kır saçlı bir adam peşindeydi ve onu gölge gibi onu takip ediyordu.' dedi.

FAHİRE KARA'YI 4 GRUP BİRDEN ARAYACAK

İzleyicinin telefon bağlantısı sonrasında açıklama yapan Müge Anlı, 'Biz şu anda o hanımefendinin hangi şartlarda tutulduğunu bilemiyoruz. Cuma günü Mustafa Bey Fahire Hanım'ı 12 kişi ile birlikte arayacak. 3'er kişilik 4 grup kurmuşlar. 4 farklı yerde aranarak Fahire Hanım'ın izini bulmaya çalışacak. ' dedi.

Kaynak: Milliyet

Müge Anlı Fahire Kara 1990 Hac Faciası Müge Anlı Fahire Kara Müge Anlıo Hac Faciası Fahire Kara Bulundu mu? Müge Anlı Batmanlı Kadın
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın