Fakire Fukaraya Dağıtılacak Gelir Osmangazi'ye Dağıtıldı!

Osmangazi Köprüsü ile ilgili bugün Milletvekili Haydar Akar tarafından açıklanan bilgilere göre Osmangazi Köprüsü'ne verildi.

Fakire Fukaraya Dağıtılacak Gelir Osmangazi'ye Dağıtıldı!

Türkiye'de söz konusu köprüler inşa ediliyor ancak eğer ki paranız yok ise hatta ve hatta yüksek bir geliriniz söz konusu değil ise bu köprü ve yolları maalesef her ne olursa olsun kullanma hakkınız olmuyor. Ancak kullanma hakları olmayan vatandaşlar  Osmangazi Köprüsü için vergilerden ve alacakları yardım paralarından maalesef bu paraları alamayarak vergilerini ve paralarını habersiz bir şekilde  Osmangazi Köprüsü'nü işleten şirkete ödemek zorunda kalıyor.

Yapılmasa Daha İyi Olurdu!

Osmangazi Köprüsü ile ilgili olarak hükümet tarafından şirkete günlük 40 bin araç geçişinin sözünün verildiği ancak geçişlerin günlük 12 bin ve civarında kaldığı ifade edildi. Bu durum ile ilgili olarak hükümet Osmangazi Köprüsü için şirkete 50 günde bir olarak 225 milyon TL ödemek zorunda kalıyor. Zira sürücüler köprü ücretinin 65 TL olmasının son derece yüksek olduğunu ve 10 TL olması veya 15 TL olması durumunda 40.000 araç geçişinin söz konusu olabilecek olduğunu ancak hükümet tarafından atılan yanlış imzalar ve adımlar dolayısı ile bir takım sorunların yine fakire ve fukaraya verilebilecek olan paradan Osmangazi Köprüsünün yapan ve işleten şirkete Hazineden ödendiğini ifade ediyor. Bir çok sürücü ise Osmangazi Köprüsünün yapılmasının söz konusu gereksiz olduğunu ve bu kadar yüksek milyarlarca dolarlara varan paranın başka işler için harcanması ve teknoloji alanında harcanması durumunda daha fazla gelirin Türkiye'ye kazandırılabilecek olduğunu dile getiriyor.

Osmangazi Osmangazi Köprüsü Osmangazi Köprüsü gelir Osmangazi Köprüsü gider
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın