Erdoğan Vatandaşlara Seslendi

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 16. Yıl dolayısı ile AK Parti kutlamalarına gelenlere seslendi.

Erdoğan Vatandaşlara Seslendi

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tarafından yapılan açıklamada 16 yıldan bu yana AK Parti'ye gönül veren milyonların olduğunu ve partinin tüm dünyadaki mazlumların partisi olduğuna değinerek, tüm dünyadan mazlumları kucakladıklarını açıkladı.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açıklamalarında bu yıl 11 milyon olan AK Parti üye sayısının gelecek 2019 seçimlerine kadar 2 katına çıkması yönünde talimat verirken, üye sayısının 24 milyon olması için yeni adımların atılması gerektiğini ve vatandaşların bu konuda adım atması gerektiğini açıkladı.

2019 Seçimleri

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2019 yılında seçimler için gerekli olan adımları parti olarak atacak olduklarını, partisinin 2019 yılında yüzde 50+1 ile birlikte seçilmesi için her türlü girişimi atacak olduğunun sinyallerini verdi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan erdoğan ak parti
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın