Emel Sayın'ın Hastane Fotoğrafı Hayranlarını Üzdü

Sosyal medyada hızla yayılan bir fotorğaf Emel Sayın'ın hayranlarını üzdü fakat neyseki fotoğrafın eski bir fotoğraf olduğu kısa sürede ortaya çıktı.

Emel Sayın'ın Hastane Fotoğrafı Hayranlarını Üzdü

Sanatçı Emel Sayın'ın, Bodrum'daki bir hastanede çekilen fotoğrafının sosyal medyada yayılması, Türk Sanat Müziği'nin usta isminin hayranlarını heyecanlandırdı. Yaz aylarında çekildiği ortaya çıkan fotoğrafta Sayın'ın geçirdiği bir rahatsızlık sonrası tedavininin ardından taburcu edildiği ifade edildi.

.Sosyal medyada hızla yayılan bir fotorğaf Emel Sayın'ın hayranlarını üzdü fakat neyseki fotoğrafın eski bir fotoğraf olduğu kısa sürede ortaya çıktı.

Özel Bodrum Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Abdullah Servet'in bugün öğle saatlerinde kendisine ait sosyal paylaşım sitesinden Emel Sayın ile birlikte çekildiği fotoğrafı yayınlaması heyecan yarattı.

Sayın'ın rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığını düşünen hayranları, telefona sarıldı. Ancak gerçek sonradan ortaya çıktı.

Yaz aylarında Bodrum'da tatilini geçiren ve başına bir cismin çarpması sonucu fenalaşarak hastaneye kaldırılan Sayın'ın tedavisi sonrası taburcu edildiği belirtildi.

Başhekim Op.Dr. Yusuf Babayiğit, "Emel hanım, yaz aylarında başına düşen bir cisim nedeniyle rahatsızlandı. Ancak önemli bir durumu yoktu, serum verdik ardından taburcu edilmişti" dedi.

.

 

Emel Sayın
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın