Deniz Baykal'ın Beyin Ölümü Gerçekleşti

Mynet'in Habertürk yazarını kaynak oalrak göstererek yapğtığı habere göre Deniz Baykal'ın beyin ölümü gerçekleşti.

Deniz Baykal'ın Beyin Ölümü Gerçekleşti

Habertürk yazarı Sevilay Yılman: Eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın beyin ölümü gerçekleşti. Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, akşam saatlerinde yeni bir açıklama yapan doktor Erkan İbiş, "Kendisine solunum desteği sağlanıyor. Ciddiyet devam ediyor, daha da devam edecek. Süreç iyi görünmüyor. Şuan bilinç kapalı durumda. Gelişen tabloda bazı olumsuzluklar yaşıyoruz. Süreç içerisinde göreceğiz. " ifadelerini kullandı.

Mynet'in Habertürk yazarını kaynak oalrak göstererek yapğtığı habere göre Deniz Baykal'ın beyin ölümü gerçekleşti.

Üçüncü ameliyatın ardından sağlık durumu kritik bir aşamaya gelen Deniz Baykal'ın beyin ölümünün ne yazı kki gerçekleştiği iddia ediliyor.

Habertürk yazarı Sevilay Yılman attığı tweette Baykal'ın hayatını kaybettiği iddialarına karşı, "Yanlış bi bilgi dolaşıyor şu anda #denizbaykal la ilgili..Henüz ölmedi hayatta ancak durumu iyi değil.Beyin ölümü gerçekleşmiş durumda" ifadelerine yer verdi.

DENİZ BAYKAL'IN SAĞLIK DURUMUNA İLİŞKİN HASTANEDEN AÇIKLAMA

Deniz Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin hastaneden  yapılan açıklamada "Beyindeki kanama ve ödem en üst düzeyde seyrediyor." ifadeleri kullanıldı.

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbiş, Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin "Şu ana kadar çok daha iyi sonuçları görebilme umudumuzu hep koruduk, ancak gelinen tablo içerisinde, elbette ki umutlarımızı yine koruyoruz ama bazı olumsuzlukları yaşadığımızı da sizler de biliyorsunuz, sizlerle de paylaşıyoruz.

Hep bunu söyledik, olayın ilk başladığı anda hayati tehlikesi var zaten, çünkü hep dedik ki ciddi bir durum bu. Ağır bir beyin hasarı ve o hayati tehlike her an var. Yine de var elbette ki ama bu hastaneye geldiği anda da vardı.

Şu anda kendisine yine yoğun bakımda yoğun tedavi uygulanıyor. Solunum desteği sağlanıyor, beyin destekleri sağlanıyor. Bu süreç içinde kendisi tabii ki bilinci kapalı olarak uyuyor." dedi.

 

Deniz Baykal Deniz Baykal Sağlık Durumu Deniz Baykal Nasıl
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın