DEAŞ: Saldırıları Bizim Militanımız Yapmış Durumdadır!

İngiltere'de Parlamento binası önünde insanları aracı ile ezerek yaralayan ve 4 kişinin ölmesine neden olan saldırgan hakkında daha hala tam bilgiye erişilmiş değil.

DEAŞ: Saldırıları Bizim Militanımız Yapmış Durumdadır!

Terör örgütleri dünyanın her bir bölgesinde aktif olarak faaliyetlerine devam ediyor, özellikle Türkiye'de patlamalar son dönem dışında sürekli olarak yaşanırken dünyanın belirli bölgelerinde de zaman zaman terör saldırıları meydana geliyor. Amerika, Kanada, Avrupa ülkeleri kendilerini tam anlamı ile korurken zaman zaman ise istisnai terör olayları tüm dünyanın moralini en azından Avrupa'da ve Amerika'da bozabiliyor.

Türkiye Teröre Son Aylarda Karşılık Veriyor!

Türkiye'de ise özellikle son 3 aydan bu yana terör örgütlerine karşı ciddi bir karşı tavır sergileniyor, hükümetin son 3 aydan bu yana başlattığı operasyonlar ve rutin arama çalışmaları sayesinde terör örgütlerinin önüne geçililrken Doğu ve Batı bölgesini esir alan mülteci sorunları ise sürekli olarak yaşanıyor. Özellikle terör örgütü üyelerinin mülteciler arasında olduğu ve bundan ötürü bir takım sıkıntıların ülke sınırları içerisinde daha fazla olduğu görülüyor. Ancak terör örgütlerine karşı verilen tüm müdahalelere rağmen İngiltere'de yaşanan terör saldırısında da her zaman olduğu gibi DEAŞ adlı terör örgütü kendisine yakın bir haber ajansına yaptığı açıklamada saldırıları kendi militanlarının yaptığına değinerek bu saldırı ile övündü. Terör örgütünü bitirmek için Amerika tarafından geçtiğimiz günlerde Tabka'ya askeri birlikler ve teçhizatlar indirilmişti.

deaş ingiltere ışid ışid ve teror teror
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın