DAK 16.10.16 Nedir?

DAK 16.10.16 Nedir? Bu Tarihte Almanya'da ve Dünyada neler olacak?

DAK 16.10.16 Nedir?
Haberin videosu için tıklayın!

Herkesin merakla beklediği DAK 16.10.16 geldi peki bu terihte neler oalcak? DAK 16.10.16 Nedir? Bu Tarihte Almanya'da ve Dünyada neler olacak?

Dak kelime anlamı oalrak savaş demek. Bu tarihte kimilerine göre 3. dünya savaşı çıkacak kimine göre Almanya'da ayaklanma oalacak. Kimine göre teknolojik savaşlar hız kazanacak büyük bir kısma göre ise hiçbirşey olmayacak sıradan bir gün. Bu konuyla ilgili çok sayıda arama olduğu için bizde haber yapma gereği duyduk. Bizce'de bir değişiklik olmayacak fakat sosyal medya ve çoğu kullanıcı bu konu hakkında bilgi arıyor.  D.A.K. Hakkında arama yaptığımızda ise

 

Youtube'da arama yaptığımızda karşımıza çıkan sonuçlar.

Twitter'da arama yaptığımızda çıkan sonuçlar

D.A.K 16.10.16 D.A.K 16.10.16 Nedir

Çoğu kişi naziler Almanyada darbe yapacak ve rusya ile savaşa girecek tarzında yorumlar atıyorlar çok önceden atılmış bu videolarda yarının tarihi var arkadaşlar konu açma gereği duydum ya çok büyük bir troll yada birşeyler olacak sizce nedir ?

DAK Savaş anlamına geliyor

Heil Hitler! D.A.K yani Das Armagedon Krieg (Armagedon Savaşı) gerçekleşemedi.
Olay gerçekleşirse Nazi kalkışması olabilir.Çünkü adı Das Armagedon Krieg’dir.Vİkipedia’da  Armegeddon,’de belirtilen Vahiy Kitabı yeri eskatolojik “Yüce Tanrı büyük gün savaş” son savaş” olarak geçiyor.
 

 

 

 

 

D.A.K. 16.10.16 d.a.k 16.10.16 d.a.k 16.10.16 nedir
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın