Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: İdamı Onaylarım!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin idam kararı alması durumunda kendisinin de bu kararı onaylayacağını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: İdamı Onaylarım!

Son yıllarda sürekli olarak Avrupa Birliği ve diğer ülkeler ile yaşanan kavgalar dolayısı ile zıt düşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün toplu açılış töreninde vatandaşların ''idam'' ile ilgili isteklerine yanıt verdi. Türkiye'de bir çok vatandaşın ''acaba farklı suçsuz kişiler üzerinde fesat, fitne ve yalan karıştırılarak kullanılırsa ne olacak?'' diye düşündüğü idam cezası ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ''parlamentodan geçerse ben idamı onaylarım'' diyerek vatandaşlara seslendi.

Biz İyi Biliriz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özellikle Türkiye'de bir ülkenin nasıl yönetilecek olduğunu kendilerinin çok iyi bildiğine değinerek bununla ilgili 15 yıldan bu yana AKP'nin ülkeyi yönettiğini belirterek konuştu. Yeni sistem ile beraber yardımcıların olacağını belirten Erdoğan, bu sayede daha hızlı bir ilerleyiş ve daha güvenli bir ülkenin olacağını belirtti. Akıllara ise kısa süre Aliyev'in eşini yardımcı olarak ataması gelirken vatandaşların bu konu hakkında büyük bir merakta oldukları ve endişeye düştükleri gözlemlenmekte.

erdoğan akp ak parti ak parti 15 sene başkanlık sistemi
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın